Вереміївські сайти:
Дружні сайти:
Сайт учителя Бройченка А.Г.
Сайт Братейко
Музей Старицького


Шановні відвідувачі!
Ми раді вітати вас на сторінках шкільного
сайту і висловлюємо
щиру вдячність за інтерес до життя та історії нашої школи. Сподіваємося,
що сайт допоможе вам отримати цікаву і
корисну інформацію.
Ласкаво просимо!
За останній рік
15 тисяч відвідувачів

Щиро дякуємо!






Погода у Вереміївці


Погода у Вереміївці






Керівники навчального закладу




Наші вчителі






Вчителі початку ХХІ століття











Працівники дитячого садочка


Ювілейні фото на 40 та 50 років школи


Колективи вчителів
























Портрети вчителів 60-х років







Вчителі минулих років









Директори Вереміївської школи

 Карвовский Павло Миколайович  1917 – 1923
 Панченко Григорій Якович  1923 – 1925
 Шарий Іван Ількович  1925 – 1927
 Девекка Євген Григорійович  1927 – 1931
 Кузьменко Федір Афанасійович  1931 – 1934
 Іващенко Полікарп Матвійович  1934 – 1937
 Переладченко Антін Артемович  1937 – 1938
 Сологук Микола Трохимович  1938 – 1941
 Панченко Юхим Самійлович  1941 – 1943
 Стецюра Григорій Павлович  1943 – 1945
 Цибуля Григорій Калістратович  1945 – 1947
 Головко Володимир Павлович  1947 – 1950
 Гончаренко Василь Васильович  1950 – 1952
 Довгань Алексій Андрійович  1952 – 1959
 Бондарь Алексій Степанович  1959 – 1961
 Довгань Алексій Андрійович  1961 – 1965
 Лукирич Володимир Гаврилович  1966 – 1990
 Євко Марія Миколаївна  1990 – 1991
 Однороманенко Тамара Петрівна  1991 – 2000
 Гарань Віктор Іванович  2000 – 2006
 Гарань Ірина Олексіївна  2006 – 2010
 Ткаченко Валентина Андріївна  2011 – 2019
 Калашник Ольга Іванівна   з 2019 року

Cписок вчителів Вереміївської школи

Початкові класи
1. Бойко Галина Кіндратівна
2. Канівець Катерина Андріївна
3. Буртова Тетяна Григорівна
4. Василенко Галина Трохимівна
5. Муха Катерина Арсентіївна
6. Липовецька Тамара Львівна
7. Радченко Тетяна Петрівна
8. Івахно Євдокія Олександрівна
9. Колінько Галина Михайлівна
10. Федоренко Надія Василівна
11. Семенчук Людмила Сергіївна
12. Крупченко Любов Михайлівна
13. Ратушна Надія Миколаївна
14. Дібрівна Варвара Володимирівна
15. Гарань Віктор Іванович
16. Савченко Тетяна Іванівна
17. Порубльова Валентина Олексіївна
18. Калашник Ольга Іванівна
Математика
1. Філіпова Анастасія Олександрівна
2. Отамась Ольга Миколаївна
3. Хрупіна Олена Георгіївна
4. Следь Іван Васильович
5. Муха Павло Іванович
6 Семенчук Павло Федорович
7. Переузник Марія Костянтинівна
8. Зобенько Олександр Іванович
9. Клименко Валентина Василівна
10. Несуканий Олексій Іванович
11. Гарань Ірина Олексіївна
12. Жейда Лариса Вікторівна
13. Давиденко Наталія Вікторівна
Фізика
1. Стадник Микита Микитович
2. Колінько Олександр Григорович
3. Шинкаренко Михайло Семенович
4. Дібрівний Борис Григорович
5. Переузник Марія Костянтинівна
6. Гуслій Валентина Григорівна
7. Копійка Іван Олексійович
8. Давиденко Наталія Вікторівна
9. Матросов Володимир Миколайович
10. Давиденко Наталія Вікторівна
Хімія
1. Осіпенко Тетяна Панасівна
2. Романій Віталій Васильович
3. Євко Марія Миколаївна
4. Комашко Надія Василівна
5. Крупченко Любов Михайлівна
6. Сазонова Наталія Миколаївна
7. Пушенко Марина василівна
Географія та біологія
1. Костенко Таїсія Григорівна
2. Савченко Олександр Олексійович
3. Євко Марфа Антонівна
4. Білостоцька Олександра Іванівна
5. Ткаченко Валентина Андріївна
Фізична культура
1. Левченко Василь Григорович
2. Ткаченко Катерина Анатоліївна
3. Філіпов Віктор Олександрович
4. Іванченко Георгій Борисович
5. Іванченко Олександра Юріївна
6. Головко Віктор Іванович
7. Ворона Володимир Олексійович
Музика
1. Левченко Василь Григорович
2. Федоренко Іван Петрович
3. Власенко Олександр Вікторович
4. Канівець Григорій Іванович
Бібліотека
1. Рубачова Марія Іванівна
2. Філіпова Марія Олександрівна
3. Явдощенко Антоніна Петрівна
4. Федоренко Ольга Іванівна
5. Шаповал Олександра Павлівна
6. Однороманенко Наталія Михайлівна
7. Грицай Ніна Олексіївна
8. Канівець Анюта Костянтинівна
9. Комишан Лідія Василівна

Завгосп
1. Гавриленко Сергій Петрович
2. Стеблян Микола Григорович
3. Агафонов Григорій Іванович
4. Сорокін Іван Іванович
5. Степаненко Марія Іванівна
6. Крупченко Анатолій Олександрович
7. Деревцов Валентин Валерійович
8. Зобенько Катерина Андріївна
Бухгалтер
Порубльовий Михайло Павлович
Медсестра
1. Проскура Ярослава Олексіївна
2. Безрукава Тетяна Олександрівна

Українська мова та література
1. Буртовий Василь Миколайович
2. Вишкварок Василь Тимофійович
3. Підгірна Надія Федотівна
4. Соколова Марія Григорівна
5. Лесик Дмитро Андрійович
6. Савченко Катерина Яківна
7. Зобенько Галина Митрофанівна
8. Стадник Катерина Олексіївна
9. Сивинська Лідія Іванівна
10. Комишан Лідія Василівна
11. Ганноцька Лариса Миколаївна
Зарубіжна (російська)
мова та література

1. Бондар Олексій Степанович
2. Орлянська Галина Гнатівна
3. Короткевич Марія Прокопівна
4. Шинкаренко Раїса Яківна
5. Лаврова Ольга Дмитрівна
6. Займак Микола Павлович
7. Шулежко Олександра Іванівна
8. Стадник Олександра Василівна
9. Однороманенко Тамара Петрівна
10. Хоруженко Валентина Миколаївна
Історія, правознавство
1. Довгань Олексій Андрійович
2. Бондар Любов Варфоломіївна
3. Отамась Ларіон Лукич
4. Сущенко Віра Луківна
5. Шара Марія Іванівна
6. Дробот Ольга Миколаївна
7. Уманець Алла Дмитрівна
8. Лукирич Володимир Гаврилович
9. Соколов Михайло Пилипович
10. Костенко Віталій Олексійович
11. Усенко Леонід Миколайович
12. Сира Катерина Григорівна
13. Брусник Наталія Олексіївна
Іноземна мова
1. Стадник Анастя Василівна
2. Кривошапка Людмила Яківна
3. Ричка Лідія Захарівна
4. Парахвило Анатолій Іванович
5. Хрипко Сергій Григорович
6. Хрипко Любов Олександрівна
7. Верменич Надія Дмитрівна
8. Карусева Лариса Сергіївна
9. Ракіна Раїса Яківна
10. Бука Надія Іванівна
11. Литвишко Наталія Іванівна
12. Деревцова Лідія Вікторівна
Трудове навчання та
обслуговуюча праця

1. Бойко Тимофій Петрович
2. Переузник Василь Олександрович
3. Бондар Любов Варфоломіївна
4. Євко Марфа Антонівна
5. Савченко Олександр Олексійович
6. Федоренко Іван Петрович
7. Соколов Михайло Пилипович
8. Зобенько Микола Павлович
9. Основенко Людмила Олексіївна
10. Білостоцька Олександра Іванівна
11. Гарань Віктор Іванович

Інструктори тракторної справи
1. Сивинський Павло Григорович
2. Куліш Михайло Іванович
3. Сорокін Іван Іванович
4. Огданський Петро Семенович
Військова справа
1. Яцик Іван Корнійович
2. Левченко Василь Григорович
3. Головко Віктор Іванович
4. Гуслій Михайло Антонович
5. Костенко Віталій Олексійович
6. Копійка Іван Олексійович
7. Канівець Григорій Іванович
Педагог-організатор (піонервожата)
1. Колінько Галина Михайлівна
2. Федоренко Надія Василівна
3. Зобенько Іван Олександрович
4. Стадник Катерина Василівна
5. Шендрик Галина Іванівна
6. Зуй Наталія Іванівна
7. Савченко Тетяна Іванівна
8. Комишан Лідія Василівна
9. Грицай Ніна Олексіївна
10. Порубльова Валентина Олексіївна
11. Ганноцька Лариса Миколаївна
12. Пушенко Марина Василівна
13. Канівець Наталія Юріївана
Соціальний педагог
1. Сазонова Наталія Миколаївна
2. Канівець Анюта Костянтинівна

Психолог
Канівець Наталія Юріївна

Повернутись на початок сторінки