Вереміївські сайти:
Дружні сайти:
Сайт учителя Бройченка А.Г.
Сайт Братейко
Музей Старицького


Шановні відвідувачі!
Ми раді вітати вас на сторінках шкільного
сайту і висловлюємо
щиру вдячність за інтерес до життя та історії нашої школи. Сподіваємося,
що сайт допоможе вам отримати цікаву і
корисну інформацію.
Ласкаво просимо!
За останній рік
15 тисяч відвідувачів

Щиро дякуємо!






Погода у Вереміївці


Погода у Вереміївці






Наші досягнення за останні роки

   2017р. – грамота за активну участь у підпроектах Ліги Старшокласників „Ми – патріоти Черкащини”
   2017р. - І місце районному етап зональних змагань Всеукраїнського фестивалю „Юних пожежних”
   2016р. - подяка Міністерства екології та природних ресурсів України за участь у Всеукраїнському конкурсі „До чистих джерел”
   2016р. - ІІ місце районному етап зональних змагань Всеукраїнського фестивалю „Юних пожежних”
   2016р. - грамота за участь членів екологічного гуртка в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю „В обєктиві натураліста” у номінації слайд-фільм „Раціональне використання грунтів”
   2016р. - грамота за участь у фінальній частині футбольного турніру „Пам’яті Татаровського О.Б.”
   2015р. - подяка за участь у Міжнародному конкурсі „Безпечний світ”
   2015р. - грамота МОН України НЕНЦ за перемогу у заочному етапі-огляді Всеукраїнського конкурсу-огляду „Галерея кімнатних рослин”
   2015р. - ІІ місце в творчо-мистецькому етапі „Ватра” та ІІІ місце в етапі „Відун” гри „Сокіл” („Джура”)
   2014р. - спільна робота учнів 6 класу (класний керівник Жейда Л.В.), отримала ІІ місце в районному конкурсі „..І вічний біль Афганістан” у номінації „ПОЕЗІЯ”
   2013р. - ІІІ місце в районних змаганнях по волейболу (старша вікова група) в залік ХХ Спартакіади учнівської молоді Чорнобаївському районі
   2013р. - команда „Вереміївські козачата” – ІІ місце в конкурсі „Строю та пісні” в районному етапі Всеукраїнської військово – патріотичної спортивної гри „Зірниця”
   2012р. – грамота за глядацькі симпатії у профорієнтаційному змагальному заході серед учнівських команд „Обери свою професію”
   2012р – ІІ місце в районних зональних змаганнях ДЮП.
   2011р – І місце в районних змаганнях з настільного тенісу.
   2011р – ІІІ місце в районних зональних змаганнях ДЮП.
   2010р – ІІ місце у районних змаганнях з настільного тенісу.
   2008р – ІІ місце у комплексних спортивних змаганнях районного зльоту добротворців.
   2008р – ІІІ місце в районних зональних змаганнях ДЮП.
   2007р – ІІ місце в районних змаганнях по стрільбі з малокаліберної гвинтівки.

   Пушенко Владислав – ІІІ місце у І обласному конкурсі учнівських презентацій х історії „Юні історики Черкащини” 2018 р.
   Канівець Владислав – лаурет ІІ ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої творчості „Штурм” у номінації „Естрадний вокал” 2018 р.
   Савченко Яна – грамота відділу освіти за перемогу у районному конкурсі „Лідер року – 2017” у номінації „Надія року”
   Омельченко Богдан - ІІІ місце Всеукраїнському етапі Всеукраїнської українознавчої гри „Соняшник” 2016 р.
   Канівець Владислав - лауреат ІІ премії фестиваль-конкурсу дитячо-юнацької творчості „Козацький шлях” 2016 р.
   Бугай Роман – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови; 2016 р.
      - ІІ місце у ІІ етапі етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 2016 р.
   Кравченко Сергій - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 2015р.
      - ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 2015р.
      - перемога в І етап обласного конкурсу „Світ моїх прав” номінація „Кращий твір”
      - подарунок товариства Червоного Хреста за участь у районному конкурсі віршованих творів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
   Пушенко Ірина - перемога в І етап обласного конкурсу „Світ моїх прав” номінація „Кращий твір”
- сертифікат за участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови „Моя батьківщина – місце, де я народився”
   Деревцов Олесь – сертифікат за участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови „Моя батьківщина – місце, де я народився
   Рижай Ольга - сертифікат за участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови „Моя батьківщина – місце, де я народився
   Канівець Владислав
      - гран-прі в міжнародному конкурсі „Радост на брега” у Болгарії;
      - диплом ІІ ступеня обласного конкурсу вокалістів „Пісенні вітрила”.
      - І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю „В об’єктиві натураліста”: в номінації „Фоторобота”
      - лауреат І премії фестиваль-конкурсу дитячо-юнацької творчості „Козацький шлях”
      - лауреат І премії VІІІ Міжнародного благодійного фестиваль-конкурсу „Квітуча Україна”
   Калашник Катерина
      -гран-прі в міжнародному конкурсі „Радост на брега”у Болгарії;
      -диплом лауреата І премії у конкурсі-фестивалі „Весняний зорепад”.
      - подяка за участь у обласному етапі Всеукраїнського фестивалю „В об’єктиві натураліста”
      - грамота за перемогу у І турі районного етапу конкурсу „Лідер року – 2015”
      - лауреат ІІ премії VІІІ Міжнародного благодійного фестиваль-конкурсу „Квітуча Україна”
   Пушенко Владислав - подяка за участь у обласному етапі Всеукраїнського фестивалю „В об’єктиві натураліста”
   Деревцова Катерина – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
      - ІІІ місце Всеукраїнському етапі Всеукраїнської українознавчої гри „Соняшник”
   Тарануха Василь - Подарунок ЧНУ а участь у заочній вікторині серед старшокласників „ЧНУ 95”
   Рижай Ольга - ІІ місце у районному конкурсі малюнків „..І вічний біль Афганістан” у номінації „Малюнок”, 2014р.
   Кравченко Сергій - І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 2014р.
   Канівець Владислав - дипломант Міжнародного дитячого пісенного фестивалю „Чорнобаївські зорепади”;
      - лауреат І ступеня обласного вокального конкурсу „BRAVO SOUND” у номінації естрадний вокал, соло, 10-12 років;
      - гран-прі обласного вокального конкурсу „BRAVO SOUND” у складім дуету Канівця Владислава та Володимира;
      - диплом ІІ ступеня Х обласного конкурсу вокалістів „Пісенні вітрила” у середній віковій групі у номінації „Популярна музика”;
   Пушенко Ірина - ІІ місце у обласному етапі Національного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру „Напиши мені листа і розкажи, як музика впливає на життя людини”;
      - грамота за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю „В обєктиві натураліста” в номінації „фоторобота” тематика „Збережемо первоцвіти”.
   Головко Таня - подяка за активну участь в творчому звіті колективів Чорнобаївського району, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка та 60-й річниці утворення Черкаської області;
   Маринка Яна -подяка за активну участь в творчому звіті колективів Чорнобаївського району, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка та 60-й річниці утворення Черкаської області;
   Брусник Анна - диплом другого ступеня у ХІІ конкурсі виконавської майстерності обдарованих учнів мистецьких шкіл області;
   Даниленко Ірина -ІІ місце в обласному конкурсі дитячої творчості „Творчість Т.Г.Шевченка очима дітей” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво (пірографія по дереву)”;
      - за роботу „У пошуках дому” нагороджена дипломом лауреата ХХІІ обласної виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва учнів шкіл естетичного виховання, присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка;
      - подяка за активну участь в творчому звіті колективів Чорнобаївського району, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка та 60-й річниці утворення Черкаської області;
   Калашник Катерина
      - дипломант Міжнародного дитячого пісенного фестивалю „Чорнобаївські зорепади”;
      - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості „Штурм” у 2 віковій категорії у номінації „Народна пісня”;
      - І місце у творчому проекті „Тріумф”, середня категорія, номінація „Народний вокал”;
      - І місце у районному конкурсі юних поетів „Вічне слово Кобзаря”, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка;
      - подяка за оригінальність виконання власних поезій в районному конкурсі юних поетів „Вічне слово Кобзаря”, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка
   Брусник Анна – дипломант міжнародного конкурсу „Сузіря Словакії” 2013р.
   Бойко Максим – нагороджений грамотою відділу освіти за оригінальність у номінації „Образотворче мистецтво” районного конкурсу „...І вічний біль Афганістан”, 2013р.
   Огренич Мирослава – І місце в тенісному турнірі, присвяченому дню козацтва, 2013р.
   Савченко Олександр – ІІІ місце в тенісному турнірі, присвяченому дню козацтва та ІІ місце у районних змаганнях з шашок та шахів, 2013р.
   Кравченко Сергій - ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 2013р.
   Дует Володимира та Владислава Канівців – ІІІ місце у ІХ обласному конкурсі вокалістів „Пісенні вітрила”, 2013р.
   Тарануха Василь – І місце в конкурсі „Вогнева підготовка” в районному етапі Всеукраїнської військово – патріотичної спортивної гри „Зірниця”, 2013р.
   Проскура Альона – І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, 2013р.
   Михайленко Олександр, Огренич Мирослава – нагороджені грамотами за участь у районному конкурсі „Знавці права”, 2013р.
   Борщова Надія – грамота за участь у районному конкурсі „ ...І вічний біль Афганістан” у номінації „Малюнок”, 2012р.
   Калашник Катерина - дипломант міжнародного конкурсу „Сузіря Мюнхена – 2012”
   Канівець Владислав – ІІІ місце у І обласному конкурсі виконавчої майстерності учнів-вокалістів мистецьких навчальних закладів у номінанації „Естрадий спів”, 2012р.
   Володимир та Владислав Канівці – ІІ місце у ХІІ обласному огляді-конкурсі „Грайлива веселка 2012”
   Володимир та Владислав Канівці – ІI місце в районному пісенному конкурсі "Чорнобаївські зорепади". Травень 2012р.
   Володимир та Владислав Канівці – ІI місце в обласному пісенному конкурсі "Пісенні вітрила". Травень 2012р.    Ганноцька Юля - І місце (переможець) у районному конкурсі "Міс Чорнобаївщини 2011".
   Казидуб Яна - І місце у районних змаганнях з тенісу, присвячених Дню козацтва", 2011 р.
   Ропай Сергій - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (11 клас), 2011 р.
   Ганноцький Віталій - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (11 клас), 2011 р.
   Сирий Олександр - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (10 клас), 2010 р.
   Володимир та Владислав Канівці – І місце в обласному пісенному конкурсі серед дітей працівників освіти і науки Черкащини "Джерельця Черкаського краю". Червень 2010р.
   Ганноцька Юля – ІІІ місце на ІІ міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі "Сузір'я Праги - мир, творчість, дружба".  23-29 квітня 2010 року, Чеська республіка, Прага.
   Ганноцька Юля - ІІ місце у обласному конкурсі вокалістів "Пісенні вітрила" 2010 р.
   Підлісний Олександр – ІІ місце у Національному турі міжнародного молодіжного конкурсу епістолярного жанру про гідні умови праці 2009р.
   Підлісний Олександр – переможець конкурсу на тему: „Допоможи Васильку скласти декларацію” оголошеного ДПА в Черкаській області 2009р.
   Володимир та Владислав Канівці – грамота Чорнобаївської РДА, відділу освіти і науки за виконавську майстерність та пропаганду пісенної творчості на фестивалі „Грайлива веселка” 2009р.
   Бульба Іра - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (9 клас), 2009 р.
   Зобенько Іван – І місце у змаганнях з настільного тенісу в ході Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І. Піддубного 2008р.
   Брусник Аня – переможець Всеукраїнського конкурсу „Добрі справи” 2008р.
   Сивинська Наталія – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства 2008р.
   Підлісний Олександр – ІІ місце у Всеукраїнському, І місце в регіональному турі міжнародного конкурсу епістолярного жанру під назвою „Людство потребує толерантності” 2008р.