Вереміївські сайти:
Дружні сайти:
Сайт учителя Бройченка А.Г.
Сайт Братейко
Музей Старицького


Шановні відвідувачі!
Ми раді вітати вас на сторінках шкільного
сайту і висловлюємо
щиру вдячність за інтерес до життя та історії нашої школи. Сподіваємося,
що сайт допоможе вам отримати цікаву і
корисну інформацію.
Ласкаво просимо!
За останній рік
15 тисяч відвідувачів

Щиро дякуємо!






Погода у Вереміївці


Погода у Вереміївці






   За 50 років ( з 1960 по 2009 ) школа видала атестати про середню освіту 1900 учням і 52 слухачам вечірньої школи, та ще 81 учням за 2010 - 2019 роки.
   Найбільший за кількістю був випуск 1977 року, який налічував 99 випускників, та 1966 року – 97 випускників. А найменшим був випуск 2018 року – 4 випускника.
    Випускниками Вереміївської школи були:
    - Федір Іванович Лавров (1903-1980) – український фольклорист, кандидат філологічних наук, дослідник українського кобзарства;
   - Михайло Васильович Казидуб (1941-1998) – поет, член спілки письменників України;
   - Семен Васильович Савченко (1919-2010) – поет - гуморист;
   - Олександр Григорович Зобенько (1923-2005) – поет, прозаїк, член спілки письменників України;
   - Ганна Забіяка-Богунська (Шиманська) – поетеса, письменниця, художниця;
   - Семен Олександрович Грущенко (нар. 1935) – художник, графік і живописець, член Національної Спілки художників України.

Більше про поетів, письменників та знаменитостей нашої школи читайте на сайті

Мистецька Вереміївка

Списки випускників Вереміївської школи ( НВК )
2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019
2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009  2010
1991  1992  1993  1994  1995  1996  1997  1998  1999  2000
1981  1982  1983  1984  1985  1986  1987  1988  1989  1990
1971  1972  1973  1974  1975  1976  1977  1978  1979  1980
1960  1961  1963  1964  1965  1966  1967  1968  1969  1970

         

Список випускників 2019 року

1. Бугай Роман Сергійович
2. Бульба Неля Валеріївна
3. Калашник Катерина Олексіївна
4. Канівець Владислав Григорович
5. Нелюба Назар Анатолійович
6. Поділько Тетяна Петрівна
7. Савченко Яна Вікторівна

Однокласики, що закінчили 9 класів:

1. Дорошенко Анна Володимирівна
2. Рижай Ольга Миколаївна
3. Олефір Ігор Ігорович
4. Проскура Володимир
5. Переузник Вікторія Станіславівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2018 року

1. Бабкова Євгенія Миколаївна
2. Кругляк Наталія Вікторівна
3. Пушенко Владислав Васильович
4. Сподин Лідія Сергіївна

Однокласики, що закінчили 9 класів:

1. Агафонова Аліна Станіславівна
2. Гернега Юрій Анатолійович
3. Деревцова Катерина Валентинівна
4. Євко Владислав Анатолійович
5. Краска Вадим Леонідович
6. Лихопуд Микола Максимович
7. Омельченко Богдан Миколайович
8. Помуран Максим Олексійович

Повернутись до загального списку

Список випускників 2017 року

1. Бойко Максим Олександрович
2. Канівець Юлія Іванівна
3. Кравченко Сергій Сергійович
4. Тарануха Василь Олександрович
5. Огренич Каріна Олександрівна
6. Ходіс Юлія Сергіївна
7. Маринка Яна Володимирівна
8. Борщова Надія Андріївна- екстерн

Однокласники, що закінчили 9 класів:

1. Пітеранова Діана

Однокласники, що закінчили 10 класів:

1. Головко Татьяна Олексіївна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2016 року

1. Даниленко Ірина Сергіївна
2. Зобенько Аліна Олексіївна
3. Моісеєнко Юрій Сергійович
4. Пушенко Ірина Василівна
5. Сирий Тарас Ростиславович
6. Черкащенко Максим Володимирович

Однокласики, що закінчили 9 класів:

1. Брусник Анна Віталіївна
2. Кусков Олександр Олександрович
3. Лукошкіна Анастасія Вадимівна
4. Проскура Альона Станіславівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2015 року

1. Бездетко Антін Володимирович
2. Власенко Андрій Олександрович
3. Євко Ольга Миколаївна
4. Проскура Максим Петрович
5. Зобенько Ірина Сергіївна - екстерн
6. Ломака Катерина Станіславівна - екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Діденко Владислав Олексійович
2. Зайчик Анжела Анатоліївна
3. Муха Василь Васильович
4. Огренич Яна Станіславівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2014 року

1. Душейко Сніжана Іванівна
2. Канівець Віталій Костянтинович
3. Куліков Вячеслав Вячеславович
4. Мякота Каріна Володимирівна
5. Озірська Діана Миколаївна
6. Черкащенко Вікторія Володимирівна
7. Вештало Олег Анатолійович - екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Ікол Надія Сергіївна
2. Канівець Володимир Григорович
3. Коломієць Аліна Юріївна
4. Пушенко Ігор Васильович
5. Сазонова Діана Миколаївна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2013 року

1. Головко Альона Григорівна
2. Головко Сергій Олександрович
3. Головко Владислав Іванович
4. Жейда Євгеній Леонідович
5. Логін Юрій Вікторович
6. Михайленко Олександр В'ячеславович
7. Огренич Мирослава Олександрівна
8. Савченко Олександр Іванович

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Ганноцька Юлія Андріївна
2. Ганноцький Максим Андрійович
3. Журба Анна Валеріївна
4. Зайцев Олександр Григорович
5. Зобенько Аліна Анатоліївна
6. Зобенько Яна Анатоліївна
7. Калашник Лілія Олексіївна
8. Комишан Юлія Сергіївна
9. Стеблян Оксана Григорівна
10. Шарова Вікторія Валеріївна
11. Алексеєвец Олексій Павлович - індивідуальне навчання

Повернутись до загального списку

Список випускників 2012 року

1. Бульба Ірина Валеріївна – золота медаль
2. Бондар Оксана Андріївна
3. Бормишев Ярослав Володимирович
4. Волков Едуард Сергійович
5. Ганноцький Віталій Олександрович
6. Головко Валерій Миколайович
7. Душейко Володимир Олексійович
8. Жейда Станіслав Володимирович
9. Зобенько Дмитро Анатолійович
10. Зобенько Марина Сергіївна
11. Казидуб Яна Олексіївна
12. Канівець Вадим Іванович
13. Коломієць Владислав Юрійович
14. Мумряк Ірина Олексіївна
15. Порубльовий Олексій Андрійович
16. Ропай Сергій Олександрович
17. Сирий Олександр Васильович
18. Стадник Сергій Олексійович
19. Зубатенко Аліса Миколаївна – екстерн
20. Казидуб Євген Володимирович – екстерн
21. Пісковець Тетяна Василівна – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Зобенько Наталія Василівна
2. Зобенько Світлана Віталіївна
3. Корнута Євгеній Миколайович
4. Перепелиця Наталія Іванівна
5. Поділько Олександр Петрович
6. Сивинська Вікторія Миколаївна
7. Стадник Владислав Вікторович - закінчив 10 класів
8. Стеблян Віталій Григорович
9. Степаненко Дмитро Ігорович

Повернутись до загального списку

Список випускників 2010 року

1. Бульба Вікторія Петрівна
2. Головко Марина Олексіївна
3. Діденко Віталій Олексійович
4. Зобенько Іван Олексійович
5. Йова Сергій Олександрович
6. Канівець Анюта Костянтинівна
7. Кононенко Варвара Олексіївна
8. Олійник Сергій Олександрович
9. Підлісний Олександр Григорович
10. Савченко Юрій Олександрович
11. Сивинська Наталія Олександрівна
12. Терещенко Олександр Олександрович
13. Травіна Юлія Володимирівна
14. Хамула Микола Олександрович

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Бугрій Олександр Миколайович
2. Проскура Олена Олександрівна
3. Ступацька Марина Павлівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2009 року

1. Коломієць Жанна Юріївна
2. Михайленко Олег Анатолійович
3. Моісеєнко Наталія Сергіївна
4. Пісковець Володимир Васильвич
5. Роскаленко Олена Володимирівна
6. Стадник Олег Валентинович
7. Головко Ігор Ігорович – екстерн
8. Калашник Олексій Михайлович – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Алексеєвець Михайло Павлович - екстерн
2. Головко Катерина Миколаївна
3. Головко Тетяна Олександрівна
4. Євтушенко Андрій Сергійович - закінчив 10 класів
5. Михайленко Наталія В'ячеславівна
6. Переузник Валерій Віталійович
7. Савченко Віталій Іванович
8. Стадник Вадим Васильович
9. Черкащенко Олександр Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 2008 року

1. Гарань Олексій Вікторович – золота медаль
2. Євко Катерина Сергіївна – золота медаль
3. Бульба Ірина Анатоліївна
4. Головко Наталія Григорівна
5. Казидуб Тетяна Володимирівна
6. Камінська Ольга Іванівна
7. Лисенко Ніна Анатоліївна
8. Моісеєнко Ірина Сергіївна
9. Пісковець Віктор Васильович
10. Редька Олексій Володимирович
11. Рець Олександр Миколайович
12. Сорокопуд Роман Іванович
13. Стадник Василь Олексійович
14. Стадник Максим Васильович
15. Стеблян Віталій Іванович
16. Шевченко Микола Миколайович

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Бугай Євген Сергійович
2. Бугрій Наталія Миколаївна
3. Бульба Ірина Анатоліївна
4. Дорошенко Дарія Олексіївна
5. Душейко Світлана Олексіївна
6. Євко Алла Сергіївна
7. Зобенько Богдан Анатолійович
8. Зобенько Іван Васильович
9. Литвишко Іван Васильович
10. Логіна Валерія Вікторівна
11. Озірська Аліна Миколаївна
12. Панасенко Віталій Васильович
13. Федоренко Богдана Миколаївна
14. Шарий Іван Володимирович

Повернутись до загального списку

Список випускників 2007 року

1. Ганноцька Ірина Валеріївна – золота медаль
2. Копійка Денис Іванович – золота медаль
3. Безрукавий Олег Олексійович
4. Власенко Віталій Олексійович
5. Зобенько Владислав Анатолійович
6. Зобенько Максим Сергійович
7. Зобенько Олександр Анатолійович
8. Зобенько Олександр Олексійович
9. Колінько Андрій Олексійович
10. Колінько Сергій Олексійович
11. Комишан Сергій Григорович
12. Компанієць Лідія Юріївна
13. Краплина Євген Олегович
14. Максименко Артем Юрійович
15. Мартян Олена Вікторівна
16. Матвієць Світлана Анатоліївна
17. Новак Руслан Миколайович
18. Огданська Ірина Анатоліївна
19. Проскура Ярослава Олексіївна
20. Савченко Андрій Миколайович
21. Сивинський Олег Миколайович
22. Стадник Алла Сергіївна
23. Стадник Віталій Іванович
24. Тарануха Віталій Володимирович
25. Федосов Артем Костянтинович
26. Шарий Віталій Володимирович
27. Яценко Валерій Володимирович
28. Бойко Сергій Олександрович – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Казидуб Олександр Олексійович
2. Коваль Владислав Ізотович
3. Коваль Людмила Олексіївна
4. Федосов Артем Костянтинович
5. Логіна Марина Вікторівна
6. Ричка Вадим Анатолійович
7. Сирота Наталія Василівна
8. Черненко Юлія Валентинівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2006 року

1. Дібрівна Світлана Борисівна – золота медаль
2. Савченко Андрій Володимирович – золота медаль
3. Савченко Інна Володимирівна – золота медаль
4. Савченко Олена Сергіївна – золота медаль
5. Сердюченко Максим Володимирович – золота медаль
6. Ікол Наталія Сергіївна – срібна медаль
7. Богомазов Сергій Олегович
8. Дробот Наталія Миколаївна
9. Зайцев Олександр Сергійович
10. Зобенько Юрій Миколайович
11. Калашник Віталій Михайлович
12. Лисечко Ігор Іванович
13. Михайленко Юлія Анатоліївна
14. Мумряк Олександр Олексійович
15. Переузник Людмила Миколаївна
16. Савченко Людмила Олександрівна
17. Сивинський Павло Олександрович

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Бойко Сергій Олександрович
2. Головко Іван Миколайович
3. Головко Олена Сергіївна
4. Зобенько Валентина Олексаївна
5. Черкащенко Іван Іванович
6. Копійка Тетяна Василівна
7. Корчака Роман Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 2005 року

1. Бойко Алла Олександрівна
2. Бульба Оксана Анатоліївна
3. Ганноцька Алла Олександрівна
4. Головко Оксана Сергіївна
5. Грицай Олексій Григорович
6. Душейко Олександр Васильович
7. Зобенько Інна Петрівна
8. Ілюха Євген Васильович
9. Копійка Тетяна Миколаївна
10. Кузьміна Олена Сергіївна
11. Мартян Оксана Вікторівна
12. Матвієць Наталія Юріївна
13. Пахар Ольга Павлівна
14. Савченко Андрій Анатолійович
15. Сирота Віталій Васильович
16. Сторожук Іван Сергійович
17. Сухина Сергій Петрович
18. Ткаченко Ірина Володимирівна
19. Хамула Олександр Олександрович
20. Черкащенко Олександр Станіславович
21. Швачка Людмила Іванівна
22. Юртин Василь Йосипович
23. Юртин Сергій Йосипович

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Корнута Світлана Василівна
2. Шульга Лілія Григорівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2004 року

1. Проскура Анюта Іванівна – золота медаль
2. Ганноцький Олексій Олександрович
3. Головко Юрій Олексійович
4. Євтюхова Людмила Олександрівна
5. Журба Тетяна Валеріївна
6. Зобенько Оксана Олексіївна
7. Казидуб Ірина Олексіївна
8. Калашник Ольга Михайлівна
9. Кипа Віталій Степанович
10. Колода Вікторія Олександрівна
11. Комишан Андрій Григорович
12. Кононенко Наталія Олексіївна
13. Куліш Альона Миколаївна
14. Лимаренко Вікторія Миколаївна
15. Моісеєнко Микола Володимирович
16. Панасенко Людмила Василівна
17. Проскура Тарас Олексійович
18. Сухина Тетяна Петрівна
19. Фесенко Олександр Миколайович
20. Шаповал Євгенія Володимирівна
21. Коваль Олександр Григорович – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Михайленко Валентина Анатоліївна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2003 року

1. Підлісний Віталій Васильович – золота медаль
2. Приходько Алла Іванівна – золота медаль
3. Зобенько Марина Олексіївна – срібна медаль
4. Бездітна Ольга Олегівна
5. Безрукавий Сергій Олексійович
6. Боздуган Тетяна Сергіївна
7. Зобенько Інна Сергіївна
8. Моцак Анатолій Ігорович
9. Отришко Ольга Юріївна
10. Стадник Юрій Олексійович
11. Ратушний Артем Вікторович
12. Ткаченко Таміла Володимирівна
13. Душейко Ігор Іванович – екстерн
14. Колода Дмитро Олександрович – екстерн
15. Лисенко Мирослава Анатоліївна – екстерн
16. Чирков Олексій Олександрович – екстерн
17. Стурре Сергій Володимирович – екстерн
18. Ратушна Наталія Василівна – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Власенко Алла Олексіївна
2. Лисечко Лілія Іванівна
3. Непрін Вікторія Сергіївна
4. Ратушний Володимир Васильович
5. Тертишна Ірина Іванівна
6. Бубнова Ольга Станіславівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 2002 року

1. Павлуша Олена Григорівна – золота медаль
2. Сивинська Тетяна Олександрівна – золота медаль
3. Бугай Ігор Сегрійович
4. Дубровна Юлія Володимирівна
5. Зайчик Вадим Анатолійович
6. Кабанюк Євгеній Євгенійович
7. Казидуб Інна Олександрівна
8. Кулик Любов Іванівна
9. Мінакова Інна Олександрівна
10. Новак Олена Миколаївна
11. Савченко Валерій Володимирович
12. Савченко Оксана Анатоліївна
13. Сердюк Руслан Васильович
14. Стеблян Сергій Іванович
15. Гончар Олександр Васильович – екстерн
16. Брусник Андрій Олексійович – екстерн
17. Лякішев Станіслав Володимирович – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Журавльова Лілія Володимирівна
2. Мінакова Любов Олександрівна
3. Ратушна Наталія Василівна
4. Сивинська Марина Олександрівна
5. Ступацька Вікторія Сергіївна
6. Зобенько Ігор Анатолійович

Повернутись до загального списку

Список випускників 2001 року

1. Дробот Оксана Миколаївна – золота медаль
2. Савченко Дмитро Сергійович – золота медаль
3. Головко Олексій Іванович
4. Дубровна Ірина Володимирівна
5. Зобенько Валентина Миколаївна
6. Канівець Ніна Володимирівна
7. Компанієцю Владислав Юрійович
8. Мусієнко Віталій Петрович
9. Огренич Сергій Іванович
10. Ратушний Микола Анатолійович
11. Рець Андрій Миколайович
12. Савченко Наталія Петрівна
13. Суровцева Яна Олександрівна
14. Тарануха Сергій Володимирович
15. Шаповал Валентин Олександрович
16. Казидуб Юрій Володимирович – екстерн
17. Озірська Ольга Миколаївна – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

18. Бойко Станіслав Олександрович
19. Зайцева Анастасія Сергіївна
20. Сердюк Світлана Василівна
21. Сотолонго-Цвіліков Володимир Бернардович

Повернутись до загального списку

Список випускників 2000 року

1. Стадник Людмила Вікторівна – золота медаль
2. Боздуган Ірина Сергіївна
3. Грицай В’ячеслав Григорович
4. Дібрівна Вікторія Олексіївна
5. Душейко Руслан Іванович
6. Зобенько Павло Михайлович
7. Зубатенко Вікторія Миколаївна
8. Казидуб Олександр Олексійович
9. Калашник Ірина Сергіївна
10. Каплун Людмила Олексіївна
11. Ковач Тетяна Миколаївна
12. Кузьміна Ірина Сергіївна
13. Однороманенко Володимир Григорович
14. Отришко Віталій Юрійович
15. Стадник Роман Сергійович
16. Черкащенко Дмитро Олексійович
17. Черкащенко Олег Станіславович
18. Новак Денис Миколайович – екстерн
19. Сідь Ніла Григорівна – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Маринка Анатолій Анатолійович
2. Тріска Інна Михайлівна
3. Хмельницька Алла Володимирівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1999 року

1. Несукана Валентина Олексіївна – золота медаль
2. Савченко Ольга Володимирівна – золота медаль
3. Ганноцька Наталія Іванівна – срібна медаль
4. Гусак Тетяна Олексіївна – срібна медаль
5. Підлісна Ольга Василівна – срібна медаль
6. Сердюченко Олексій Володимирович – срібна медаль
7. Білик Олексій Іванович
8. Ганноцька Тетяна Олексіївна
9. Дібрівний Микола Іванович
10. Зобенько Людмила Петрівна
11. Ілюха Ольга Василівна
12. Колісник Віталій Вікторович
13. Маценко Людмила Григорівна
14. Михайленко Віталій Анатолійович
15. Пахар Микола Павлович
16. Перепелиця Марина Іванівна
17. Ратушна Тетяна Анатоліївна
18. Савченко Олександр Анатолійович
19. Савченко Тетяна Миколаївна
20. Шевченко Наталія Миколаївна
21. Дебелий Сергій Вікторович – екстерн
22. Сазонова Наталія Миколаївна – екстерн
23. Шипиленко Валентина Григорівна – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Бекбулатова Інна Гайратовна
2. Ганноцька Тетяна Олексіївна
3. Михайленко Світлана Миколаївна
4. Стадник Алла Олексіївна
5. Чиркова Анна Олександрівна
6. Євко Григорій Васильович - довідка

Повернутись до загального списку

Список випускників 1998 року

1. Хмельницька Тетяна Володимирівна – золота медаль
2. Гайша Ірина Михайлівна – срібна медаль
3. Матвієць Юлія Юріївна – срібна медаль
4. Білих Юлія Миколаївна
5. Білоус Олексій Володимирович
6. Зайчик Лілія Анатоліївна
7. Кипа Олександр Степанович
8. Кононенко Віталій Іванович
9. Коваль Олена Григорівна
10. Копійка Олександр Васильович
11. Лимаренко Валентин Миколайович
12. Редька Валерій Вікторович
13. Рець Олена Миколаївна
14. Савченко Наталія Миколаївна
15. Ткаченко Людмила Володимирівна
16. Федоренко Олександр Олексійович
17. Шаповал Тетяна Олександрівна
18. Тарасенко Євгеній В’ячеславович
19. Рижай Микола Миколайович – екстерн
20. Черкащенко Ніна Григорівна – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Ганноцька Катерина Іванівна
2. Олексієнко Юлія Миколаївна
3. Гернега Анатолій Петрович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1997 року

1. Крупченко Олександр Анатолійович – золота медаль
2. Шевченко Олена Миколаївна – срібна медаль
3. Головко Віталій Вікторович
4. Димченко Наталія Георгіївна
5. Коваленко Олег Миколайович
6. Романов Андрій Володимирович
7. Сивинська Оксана Олександрівна
8. Стурре Олена Володимирівна
9. Філіппова Олена Вікторівна
10. Шара Таїсія Олексіївна
11. Васильченко Станіслав Анатолійович – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Зобенько Людмила Сергіївна
2. Кабанов Микола Миколайович
3. Новак Денис Миколайович
4. Однороманенко Інна Іванівна
5. Проскура Сергій Сергійович
6. Сідь Любов Григорівна
7. Тітаренко Катерина Валеріївна
8. Комишан Валентина Миколаївна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1996 року

1. Борщова Тетяна Вікторівна – золота медаль
2. Бойко Ніна Олексіївна
3. Гулій Ірина Григорівна
4. Казидуб Валерій Олександрович
5. Карпенко Катерина Григорівна
6. Каплун Сергій Олексійович
7. Огренич Оксана Іванівна
8. Рижай Дмитро Миколайович
9. Ропай Наталія Петрівна
10. Крипак Валерій Олексійович – екстерн
11. Якуба Олександр Григорович – екстерн

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Калашник Тетяна Олександрівна
2. Ражепа Леся Василівна
3. Сазонова Наталія Миколаївна
4. Сивинська Віта Василівна
5. Степаненко Олександр Петрович
6. Таран Оксана Олександрівна
7. Федоренко Людмила Олексіївна - закінчила 10 класів 8. Євко Анатолій Олександрович - довідка
9. Лякішева Наталія Володимирівна - довідка
10. Малиновський Олексій Олександрович - довідка
11. Переузник Станіслав Миколайович - довідка
12. Юнак Володимир Олексійович - довідка

Повернутись до загального списку

Список випускників 1995 року

1. Ганноцька Олена Миколаївна – золота медаль
2. Дібрівний Леонід Борисович – золота медаль
3. Білоус Андрій Володимирович
4. Бульба Тетяна Григорівна
5. Зобенько Катерина Андріївна
6. Зобенько Олександр Петрович
7. Костенко Василь Віталійович
8. Лосєва Ольга Олександрівна
9. Малиновський Володимир Олександрович
10. Несуканий Володимир Олексійович
11. Переузник Наталія Іванівна
12. Посохін Олександр Олександрович
13. Проскура Станіслав Олексійович
14. Редька Олександр Васильович
15. Рець Станіслав Миколайович
16. Рижай Оксана Миколаївна
17. Тарахно Лариса Володимирівна

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Бабков Микола Анатолійович
2. Євко Іван Олександрович
3. Лякішев Станіслав Володимрович
4. Сирота Олег Васильович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1994 року

1. Бульба Тетяна Юріївна
2. Бойко Геннадій Григорович
3. Євтушенко Наталія Анатоліївна
4. Колода Олександр Миколайович
5. Мусієнко Наталія Олексіївна
6. Мусієнко Олександр Петрович
7. Однороманенко Олена Іванівна
8. Переузник Володимир Іванович
9. Рець Сергій Вікторович
10. Савченко Олена Миколаївна
11. Сорокіна Олександра Іванівна

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Брусник Андрій Олександрович
2. Ворона Володимир Олексійович
3. Головко Віктор Володимирович
4. Крипак Валерій Олексійович
5. Ломака Любов Павлівна
6. Маринка Володимир Анатолійович
7. Огренич Олександр Іванович
8. Ревека Олег Миколайович
9. Савченко Віктор Іванович
10. Якуба Володимир Григорович
11. Якуба Олександр Григорович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1993 року

1. Головко Лариса Вікторівна – золота медаль
2. Клименко Наталія Андріївна – золота медаль
3. Крупченко Сергій Анатолійович – золота медаль
4. Білостоцька Тетяна Іванівна
5. Брусник Віталій Олексійович
6. Гусак Наталія Олексіївна
7. Жейда Надія Петрівна
8. Зобенько Анатолій Юрійович
9. Зобенько Констянтин Констянтинович
10. Канівець Григорій Іванович
11. Клименко Павло Андрійович
12. Кононенко Валерій Іванович
13. Лосєв Олег Олександрович
14. Ражепа Валентин Васильович
15. Рець Владислав Вікторович
16. Романов Ігор Володимирович
17. Шаповал Світлана Іванівна

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Зобенько Ольга Миколаївна
2. Компанієць Володимир Іванович
3. Ломака Іван Павлович
4. Яковенко Оксана Миколаївна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1992 року

1. Дібрівна Людмила Борисівна – золота медаль
2. Черкащенко Микола Миколайович – золота медаль
3. Билименко Надія Миколаївна
4. Бондар Володимир Олексійович
5. Власенко Любов Вікторівна
6. Головко Ірина Іванівна
7. Головко Олександр Олексійович
8. Гулій Віктор Григорович
9. Даниленко Сергій Миколайович
10. Дубініна Оксана Сергіївна
11. Душейко Марія Вікторівна
12. Крипак Людмила Олексіївна
13. Логін Леон Янович
14. Лук’яненко Юрій Олексійович
15. Малець Марія Вікторівна
16. Огренич Віталій Олександрович
17. Переузник Віра Володимирівна
18. Прищепа Юрій Леонідович
19. Сподин Сергій Юрійович
20. Тарануха Тетяна Іванівна
21. Тютюнник Наталія Валеріївна
22. Черкащенко Володимир Васильович

Однокласники, що навчались до 9 класу:

1. Бойко Лідія Олексіївна
2. Калашник Наталія Олексіївна
3. Коваленко Олександр В'ячеславович
4. Лякішева Ніна Михайлівна
5. Підплета Алла Володимрівна
6. Тарануха Віра Василівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1991 року

1. Гулій Ірина Олексіївна – золота медаль
2. Орлянська Олена Олексіївна – срібна медаль
3. Товстоп’ят Віктор Миколайович – срібна медаль
4. Усенко Валентина Василівна – срібна медаль
5. Болда Руслан Олександрович
6. Бульба Віктор Петрович
7. Вергал Анатолій Миколайович
8. Головко Валентина Володимирівна
9. Горбань Павло Миколайович
10. Карпенко Світлана Миколаївна
11. Колісник Олена Іванівна
12. Криворучко Юрій Григорович
13. Стеблян Олександр Миколайович
14. Тараненко Ніна Юріївна
15. Тарахно Світлана Володимирівна

Однокласники, що навчались до 8 класу:

1. Дорошенко Володимир Вікторович
2. Зобенько Олексій Миколайович
3. Зобенько Сергій Олександрович
4. Кабанов Едуард Миколайович
5. Калашник Олексій Михайлович
6. Пономаренко Олексій Миколайович
7. Стадник Станіслав Володимирович
8. Сивинський Володимир Анатолійович
9. Товстоп'ят Віктор Миколайович
10. Євстратов Андрій Юрійович
11. Комишан Олександр Миколайович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1990 року

1. Сорокін Віталій Іванович – срібна медаль
2. Андрієвська Ольга Олегівна
3. Боздуган Віра Василівна
4. Бульба Людмила Олексіївна – грамота
5. Власенко Андрій Олександрович
6. Гордовська Оксана Миколаївна
7. Глушко Людмила Петрівна
8. Гуржій Тетяна Олексіївна – грамота
9. Євко Микола Іванович
10. Канівець Іван Григорович
11. Киряченко Наталія Григорівна
12. Комишан Ольга Петрівна
13. Комишан Сергій Олексійович
14. Муха Василь Петрович
15. Проскура Лідія Олексіївна
16. Савченко Наталія Іванівна
17. Сивинська Валентина Василівна
18. Сирота Сергій Васильович

Однокласники, що навчались до 8 класу:

1. Білоус Валентина Іванівна
2. Кипа Анатолій Степанович
3. Огренич Станіслав Іванович
4. Таран Ольга Олександрівна
5. Бобильов Олександр Віталійович
6. Бондар Андрій Андрійович
7. Зобенько Анатолій Іванович
8. Калашник Володимир Олександрович
9. Калашник Олександр Олександрович
10. Карпенко Людмила Григорівна
11. Кущ Наталія Іванівна
12. Толкачова Світлана Іванівна
13. Труш Жанна Василівна
14. Шаповал Віктор Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1989 року

10-А клас
1. Жовтоштан Ніна Василівна – срібна медаль
2. Базик Віра Василівна
3. Белименко Наталія Миколаївна
4. Бігдан Лідія Григорівна
5. Біденко Валентина Анатоліївна
6. Бормишев Володимир Степанович – грамота
7. Вергун Тетяна Іванівна
8. Винник Володимир Вікторович
9. Ганноцький Андрій Миколайович
10. Горобець Світлана Олексіївна
11. Корнута Світлана Іванівна
12. Кривошей Людмила Іванівна
13. Озівська Ірина Василівна
14. Озівський Олександр Іванович
15. Павлуша Валентина Олександрівна
16. Рябцев Олег Михайлович
17. Сосніна Валентина Анатоліївна
18. Супрун Світлана Михайлівна
19. Хміль Василь Федорович

10-Б клас
1. Білостоцький Сергій Іванович – золота медаль
2. Федоренко Станіслав Іванович – золота медаль
3. Андрега Ліда Олексіївна
4. Бабков Геннадій Анатолійович
5. Бугай Валерій Григорович
6. Вахній Світлана Григорівна
7. Дібрівний Олексій Дмитрович
8. Зобенько Григорій Григорович
9. Зобенько Ольга Костянтинівна
10. Калашник Ольга Олександрівна
11. Ковиньов Андрій В’ячеславович
12. Лелеченко Валентина Володимирівна – грамота
13. Лимар Олена Іванівна
14. Огренич Таміла Олександрівна
15. Переузник Валентина Володимирівна
16. Стадник Катерина Олександрівна
17. Тарануха Валентина Василівна – грамота
18. Черкащенко Алла Григорівна
19. Юнак Любов Іванівна

Однокласники, що навчались до 8 класу:

1. Агафонов Станіслав Васильович
2. Бігдан Олександр Михайлович
3. Бульба Володимир Олексійович
4. Гончар Олексій Васильович
5. Ікол Григорій Олександрович
6. Проскура Петро Олександрович
7. Ревека Павло Миколайович
8. Ропай Ніла Іванівна
9. Савченко Микола Миколайович
10. Степаненко Ігор Петрович
11. Труш Світлана Василівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1988 року

1. Бульба Катерина Григорівна – золота медаль
2. Безкопильна Ганна Миколаївна
3. Бігун Станіслав Миколайович
4. Бульба Валерій Юрійович
5. Булюбаш Микола Владиславович
6. Вергун Любов Іванівна
7. Горбенко В’ячеслав Олексійович
8. Гриньов Олексій Анатолійович
9. Жовтоштан Іван Васильович
10. Зобенько Валерій Олексійович – грамота
11. Зобенько Сергій Петрович
12. Канівець Алла Григорівна
13. Коренева Оксана Юріївна
14. Коробська Лариса Олексіївна – грамота
15. Кость Тетяна Іванівна – грамота
16. Лавріненко Анатолій Іванович
17. Левочко В’ячеслав Іванович
18. Маценко Марина Іванівна
19. Метіль Лідія Миколаївна
20. Омельницька Тетяна Іванівна
21. Переузник Станіслав Іванович – грамота
22. Редька Лідія Вікторівна – грамота
23. Рець Іван Григорович
24. Ропай Олександр Петрович
25. Рудь Юрій Олексійович
26. Усенко Марія Федорівна
27. Шарий Олександр Олексійович
28. Шевченко Тетяна Миколаївна
29. Яковенко Олена Володимирівна
30. Яцечко Ніна Андріївна

Однокласники, що закінчили 8 класів:

1. Васильєва Олена Василівна
2. Жейда Леонід Петрович
3. Зобенько Валерій Олексійович
4. Карпенкео Лариса Павлівна
5. Криворучко Світлана Григорівна
6. Кускова Світлана Генадіївна
7. Лякішева Світлана Михайлівна
8. Мусієнко Лариса Олексіївна
9. Основенко Вікторія Олексіївна
10. Сивинський Віктор Анатолійович
11. Чередниченко Микола Миколайович
12. Шаповал Микола Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1987 року

10-А клас
1. Агафонова Світлана Василівна
2. Братік Марина Василівна
3. Гулій Наталія Олексіївна – грамота
4. Дібрівна Ганна Василівна – грамота
5. Зобенько Василь Іванович
6. Зобенько Володимир Олександрович – грамота
7. Зобенько Лариса Іванівна
8. Зобенько Лідія Олексіївна
9. Зобенько Олексій Іванович
10. Калашник Олексій Іванович
11. Ковтун Віктор Володимирович
12. Крипак Ірина Олексіївна
13. Литвин Олена Валеріївна
14. Однороманенко Станіслав Григорович – грамота
15. Орлянська Валентина Олексіївна – грамота
16. Отамась Олексії Іванович
17. Переузник Лідія Іванівна
18. Переузник Світлана Миколаївна
19. Третяк Марина Едуардівна
20. Фесенко Наталія Василівна
21. Цокало Олена Іванівна
22. Шкуратова Тетяна Анатоліївна – грамота

10-Б клас
1. Жук Олександр Миколайович – золота медаль
2. Біляєва Ольга Миколаївна – срібна медаль
3. Матюша Ірина Петрівна – срібна медаль
4. Безкопильний Юрій Миколайович
5. Гармаш Ніна Василівна
6. Дібрівний Сергій Дмитрович
7. Декань Валентина Миколаївна
8. Дорошенко Марія Миколаївна
9. Зобенько Олексій Михайлович
10. Зобенько Ольга Іванівна – грамота
11. Зуб Світлана Олександрівна
12. Кандиба Олексій Олексійович
13. Келеберда Ольга Андріївна
14. Келеберда Тетяна Миколаївна
15. Литвишко Андрій Іванович
16. Мокієнко Олексій Олексійович
17. Отамась Валентина Миколаївна – грамота
18. Отамась Наталія Іванівна
19. Пістун Юрій Іванович
20. Ражепа Олександр Олександрович
21. Стадник Анатолій Юрійович
22. Федоренко Ольга Іванівна

Однокласники, що навчались до 8 класу:

1. Бігдан Станіслав Михайлович
2. Бондар Станіслав Андрійович
3. Бульба Володимир Олексійович
4. Вештало Анатолій Іванович
5. Вештало Ганна Олексіївна
6. Головко Олексій Миколайович
7. Жейда Володимир Петрович
8. Пучков Василь Васильович
9. Сподин Ольга Олексіївна
10. Тітаренко Наталія Валеріївна
11. Яценко Ольга Володимирівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1986 року

1. Клименко Ірина Андріївна – золота медаль
2. Келеберда Ніна Миколаївна – срібна медаль
3. Ратушний Віталій Володимирович – срібна медаль
4. Топило Володимир Іванович – срібна медаль
5. Невмивака Наталія Іванівна – срібна медаль
6. Билименко Тетяна Іванівна
7. Бондар Микола Олексійович
8. Василенко Андрій Миколайович
9. Гавриш Олена Андріївна – грамота
10. Головко Ганна Іванівна
11. Діхтяр Олександр Олексійович
12. Євко Олександр Іванович – грамота
13. Євко Сергій Володимирович
14. Зобенько Валентина Володимирівна
15. Зобенько Олександр Іванович
16. Зяблова Людмила Володимирівна
17. Канівець Костянтин Григорович
18. Карпенко Валентина Іванівна – грамота
19. Колісник Наталія Дмитрівна
20. Корнута Микола Олександрович
21. Кущ Андрій Іванович
22. Лимар Тетяна Іванівна – грамота
23. Литвишко Тетяна В’ячеславівна
24. Однороманенко Наталія Михайлівна – грамота
25. Орлянська Наталія Іванівна
26. Переузник Віталій Васильович
27. Проскура Сергій Олексійович
28. Ратушна Валентина Петрівна
29. Стадник Валентин Антонович
30. Стадник Василь Володимирович
31. Савченко Олексій Олексійович
32. Троценко Петро Петрович
33. Ткаченко Олег Петрович
34. Федоренко Валентина Миколаївна – грамота
35. Шинкар Володимир Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1985 року

10-А клас
1. Дзюбан Валентина Дмитрівна – золота медаль
2. Зобенько Ірина Олексіївна – золота медаль
3. Переузник Ольга Василівна – золота медаль
4. Біляєва Тетяна Миколаївна – грамота
5. Бондар Ганна Дмитрівна – грамота
6. Боровкова Світлана Анатоліївна – грамота
7. Василенко Юрій Володимирович – грамота
8. Вахній Ніна Григорівна – грамота
9. Виноградова Світлана Юріївна
10. Власенко Володимир Олександрович
11. Галата Юлія Іванівна – грамота
12. Дубровна Наталія Іванівна – грамота
13. Зобенько Василь Іванович
14. Колода Лариса Дмитрівна – грамота
15. Куліш Тетяна Михайлівна – грамота
16. Лавріненко Сергій Федорович
17. Скрипніченко Юрій Миколайович
18. Супрун Василь Іванович – грамота
19. Троценко Сергій Іванович
20. Чехун Наталія Іванівна

10-Б клас
1. Бондар Олександр Олександрович
2. Братік Олександр Іванович
3. Буланова Ніна Юріївна
4. Войтенко Юрій Миколайович
5. Горбенко Надія Олексіївна
6. Карпенко Людмила Миколаївна – грамота
7. Кіріченко Валентина Іванівна – грамота
8. Лавріненко Віра Петрівна
9. Муха Інна Миколаївна
10. Однороманенко Ніна Іванівна
11. Ратушна Антоніна Іванівна – грамота
12. Редька Володимир Васильович
13. Редька Володимир Вікторович
14. Руденко Віра Іванівна
15. Савченко Віктор Олексійович
16. Савченко Володимир Олексійович
17. Стадник Світлана Олексіївна
18. Сухина Сергій Володимирович
19. Тараненкол Надія Іванівна
20. Черниш Ганна Олександрівна
21. Шпак Василь Васильович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1984 року

1. Базик Людмила Василівна
2. Боздуган Юрій Олексійович
3. Бугрій Микола Павлович
4. Бука Світлана Петрівна
5. Головко Юрій Миколайович
6. Євтушенко Сергій Анатолійович
7. Зобенько Антоніна Григорівна
8. Калашник Світлана Василівна
9. Канівець Ольга Андріївна
10. Канівець Ніна Олексіївна
11. Келеберда Наталія Іванівна
12. Костюков Володимир Дмитрович
13. Кривошей Валентина Іванівна
14. Левочко Ольга Миколаївна
15. Левочко Надія Миколаївна
16. Литовченко Сергій Іванович
17. Маренич Наталія Петрівна
18. Маренич Петро Миколайович
19. Омельницька Валентина Іванівна
20. Орлянська Тетяна Олексіївна – грамота
21. Пальонна Лариса Анатоліївна
22. Пахар Людмила Миколаївна
23. Підлісна Тетяна Олексіївна
24. Прокіпець Іван Іванович
25. Рець Зоя Григорівна
26. Ропай Анатолій Іванович
27. Скрипник Ганна Іванівна
28. Стадник Іван Григорович
29. Стадник Валерій Іванович
30. Тарануха Василь Іванович
31. Тарануха Людмила Іванівна
32. Фесенко Віктор Миколайович
33. Цимбалій Наталія Андріївна
34. Черниш Сергій Іванович
35. Шара Катерина Василівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1983 року

10-А клас
1. Базик Валентина Іванівна
2. Барильник Валентина Миколаївна
3. Бігун Ніна Іванівна – грамота
4. Боздуган Наталка Андріївна
5. Братік Валентина Миколаївна
6. Василенко Ніна Степанівна
7. Вовк Ольга Павлівна
8. Вергун Сергій Іванович
9. Головко Григорій Миколайович
10. Головко Микола Іванович
11. Гура Володимир Васильович
12. Канівець Володимир Іванович
13. Колінько Олексій Олександрович
14. Колода Анатолій Миколайович
15. Комишан Віктор Олексійович
16. Литовченко Геннадій Миколайович
17. Маренич Микола Іванович
18. Маценко Лідія Іванівна
19. Прокіпець Володимир Іванович
20. Рудь Іван Олексійович
21. Шарий Володимир Михайлович
22. Шпортун Ольга Дмитрівна

10-Б клас
1. Поділько Наталія Василівна – золота медаль
2. Безкопильний Іван Михайлович
3. Бондар Людмила Олексіївна
4. Бульба Лариса Петрівна
5. Дібрівна Катерина Михайлівна
6. Дібрівний Олексій Григорович
7. Дубровний Сергій Іванович – грамота
8. Ємець Наталія Вікторівна
9. Зобенько Наталія Вікторівна
10. Кабачок Сергій Іванович
11. Кононенко Марія Іванівна
12. Кара Світлана Григорівна
13. Левченко Олексій Васильович
14. Матвієць Григорій Григорович
15. Михайленко Анатолій Васильович
16. Панаско Юрій Іванович
17. Ропай Тетяна Іванівна
18. Савченко Ніна Іванівна
19. Сідельник Світлана Сергіївна
20. Слинько Вікторія Іванівна
21. Ткаченко Анатолій Михайлович
22. Худько Тетяна Василівна

Однокласники, що навчались до 8 класу:

1. Душейко Олексій Іванович
2. Ікол Сергій Олександрович
3. Казидуб Олексій
4. Комишан Анатолій Олексійович
5. Краплина Іван Олексійович
6. Підлісний Григорій Григорович
7. Савченко Олена
8. Сивинський Микола
9. Стадник Олексій Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1982 року

10-А клас
1. Канівець Наталія Григорівна – золота медаль
2. Колінько Людмила Олександрівна – золота медаль
3. Федоренко Світлана Іванівна – золота медаль
4. Боздуган Ніна Іванівна – грамота
5. Войтенко Людмила Миколаївна
6. Ганноцька Олександра Олексіївна
7. Ганноцький Олександр Іванович
8. Головко Сергій Васильович
9. Гончар Ганна Василівна
10. Гончар Катерина Іванівна
11. Душейко Антоніна Олексіївна
12. Душейко Микола Олександрович
13. Матвієць Володимир Григорович
14. Михайленко Володимир Вікторович
15. Молоткіна Світлана Григорівна
16. Підлісна Ольга Олексіївна
17. Порубльовий Андрій Андрійович
18. Савченко Олександр Олексійович
19. Стадник Ніна Григорівна
20. Супрун Валентина Миколаївна
21. Супрун Наталія Григорівна
22. Усенко Лідія Василівна – грамота
23. Федоренко Микола Петрович
24. Черкащенко Світлана Василівна
25. Яременко Володимир Васильович

10-Б клас
1. Дзюбан Володимир Дмитрович – золота медаль
2. Булах Федір Іванович
3. Гончар Олександр Григорович
4. Дібрівна Валентина Олексіївна
5. Канівець Світлана Олексіївна
6. Калашник Ніна Василівна
7. Кора Іван Михайлович
8. Копійка Микола Вікторович
9. Кузьменко Людмила Олексіївна
10. Давріненко Григорій Олексійович
11. Литвишко Микола Михайлович
12. Литовченко Юрій Васильович
13. Мартян Віктор Іванович
14. Майстренко Віктор Михайлович
15. Мокієнко Катерина Олексіївна
16. Пістун Олександр Дмитрович
17. Стадник Олександр Миколайович
18. Федоренко Олексій Іванович
19. Федоренко Олексій Олександрович
20. Шара Наталія Іванівна – грамота
21. Шара Валентина Олексіївна
22. Шаповал Володимир Михайлович
23. Яценко Валентина Іванівна
24. Мовчан Олександр Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1981 року

10-А клас
1. Клименко Сергій Андрійович – золота медаль
2. Бульба Анатолій Олексійович
3. Ганноцький Валерій Миколайович
4. Громовик Степан Юрійович
5. Гура Світлана Анатоліївна
6. Гуржій Лідія Іванівна
7. Дібрівний Костянтин Олександрович
8. Діденко Тетяна Валеріївна
9. Дорошенко Ганна Степанівна – грамота
10. Дорошенко Сергій Васильович
11. Душейко Наталія Іванівна – грамота
12. Зобенько Олексій Михайлович
13. Кабанова Ірина Миколаївна – грамота
14. Калашник Валентина Василівна
15. Коваленко Віктор Іванович
16. Литвишко Олександр Іванович
17. Лихошерст Валентина Іванівна
18. Пістун Лариса Олександрівна
19. Приймак Наталія Іванівна
20. Проскура Антоніна Олександрівна
21. Радченко Ніна Олексіївна
22. Рець Світлана Григорівна
23. Савченко Іван Миколайович
24. Сивинська Валентина Іванівна – грамота
25. Стадник Світлана Олександрівна – грамота
26. Стеблян Григорій Іванович
27. Сьомак Іван Васильович
28. Тищук Яків Миколайович
29. Троценко Олександр Іванович
30. Черниш Олександра Олександрівна
31. Чехун Людмипа Іванівна
32. Шара Валентина Олексіївна – грамота
33. Якуба Віра Іванівна – грамота

10-Б клас
1. Келеберда Світлана Олексіївна – золота медаль
2. Андрущенко Петро Федорович
3. Білик Олександр Васильович
4. Бондар Наталія Іванівна
5. Братік Ольга Василівна
6. Бугай Марія Григорівна
7. Василенко Надія Петрівна
8. Василенко Олександр Миколайович
9. Гончар Тетяна Григорівна
10. Гордовська Людмила Миколаївна
11. Дворніченко Васлерій Сергійович
12. Дібрівний Микола Дмитрович
13. Каплун Сергій Іванович
14. Калайда Валерій Васильович
15. Калашник Володимир Петрович
16. Канівець Людмила Анатоліївна
17. Келеберда Світлана Миколаївна – грамота
18. Келеберда Олексій Іванович
19. Келеберда Микола Павлович
20. Ковтун Катерина Володимирівна – грамота
21. Корнута Василь Олександрович
22. Колісник Микола Дмитрович
23. Киряченко Петро Григорович
24. Левочко Віра Миколаївна
25. Литвиненко Світлана Олексіївна
26. Панченко Олександр Дмитрович
27. Плахотник Валентин Іванович
28. Прищепа Валентина Василівна
29. Пилипенко Катерина Петрівна
30. Ропай Світлана Михайлівна – грамота
31. Супрун Олег Миколайович
32. Федоренко Віктор Олександрович
33. Федоренко Віталій Іванович
34. Шкурка Сергій Григорович
35. Яцечко Петро Андрійович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1980 року

10-А клас
1. Зобенько Ганна Григорівна – золота медаль
2. Павлиш Тетяна Василівна – золота медаль
3. Савченко Володимир Семенович – золота медаль
4. Безкопильна Тетяна Миколаївна
5. Головко Наталія Іванівна – грамота
6. Горобець Василь Іванович
7. Зобенько Наталія Юріївна
8. Зобенько Олексій Іванович
9. Зобенько Світлана Олексіївна – грамота
10. Казидуб Тетяна Андріївна – грамота
11. Лепетуха Сергій Іванович
12. Лисенко Петро Семенович
13. Мовчан Олексій Миколайович
14. Мокієнко Олександр Васильович
15. Недяк Наталія Володимирівна
16. Огданська Тетяна Василівна
17. Омельницький Володимир Андрійович
18. Ошега Анатолій Петрович
19. Пономаренко Катерина Олексіївна
20. Соменко Тетяна Василівна
21. Сьомак Василь Миколайович
22. Шкуратов Василь Анатолійович
23. Яценко Наталія Іванівна – грамота
24. Соменко Владислав Іванович
25. Проскурня Іван Григорович

10-Б клас
1. Зуй Наталія Іванівна – золота медаль
2. Антосик Олена Іванівна
3. Батрименко Григорій Васильович
4. Батрименко Михайло Васильович
5. Бондаренко Микола Антонович
6. Вергун Юрій Павлович
7. Душейко Валентина Григорівна – грамота
8. Жук Андрій Михайлович
9. Калашник Ніна Іванівна
10. Кіндратенко Валентина Василівна
11. Кононенко Олексій Петрович
12. Левочко Лідія Іванівна
13. Литвиненко Микола Олександрович
14. Мовчан Зоя Володимирівна
15. Невмивака Марія Григорівна – грамота
16. Перепелиця Тетяна Володимирівна
17. Ромащенко Наталія Миколаївна – грамота
18. Соса Анатолій Володимирович
19. Троценко Валентина Олексіївна – грамота
20. Усенко Василь Федорович
21. Цвілікова Тетяна Миколаївна
22. Цимбалій Ольга Андріївна – грамота
23. Озівський Юрій Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1979 року

10-А клас
1. Андрущенко Анатолій Григорович
2. Базик Любов Кузьмівна – грамота
3. Березанська Надія Іванівна
4. Божко Юрій Миколайович
5. Бульба Валентина Михайлівна – грамота
6. Вергун Анатолій Григорович
7. Вергун Валентина Григорівнв
8. Зайцев Сергій Васильович
9. Зобенько Анатолій Іванович
10. Йова Людмила Іванівна
11. Казарєзов Віктор Анатолійович
12. Кузьома Людмила Григорівна
13. Киряченко Сергій Григорович
14. Левочко Володимир Іванович
15. Лелюх Олександр Іванович
16. Лила Ганна Григорівна
17. Лисун Лідія Станіславівна
18. Литвиненко Іван Васильович
19. Лифар Надія Іванівна – грамота
20. Мовчан Микола Миколайович
21. Михайленко Наталія Іванівна
22. Надточій Надія Олексіївна – грамота
23. Павлуша Григорій Михайлович
24. Перетятько Юрій Іванович
25. Перетятько Микола Іванович
26. Соколова Світлана Михайлівна – грамота
27. Стеблян Ганна Іванівна
28. Скорик Юрій Дмитрович
29. Шинкар Тетяна Іванівна

10-Б клас
1. Ковпак Марія Іванівна – золота медаль
2. Бондар Олексій Михайлович
3. Бугойов Олександр Степанович
4. Ганноцька Наталія Олексіївна
5. Грицай Людмила Іванівна – грамота
6. Гура Іван Іванович
7. Дібрівна Лідія Миколаївна – грамота
8. Дорошенко Катерина Іванівна
9. Жмудин Валентина Іванівна
10. Задорожній Василь Вікторович
11. Коваленко Ганна Олексіївна
12. Колісник Антоніна Дмитрівна
13. Колісник Віктор Дмитрович
14. Литовченко Володимир Іванович – грамота
15. Метіль Ніна Петрівна
16. Маренич Петро Петрович
17. Невмивака Валентина Григорівна
18. Орел Надія Михайлівна
19. Пархоменко Ніна Павлівна
20. Пістун Олексій Савович – грамота
21. Помуран Людмила Миколаївна – грамота
22. Проскура Іван Іванович
23. Ратушна Тетяна Степанівна
24. Роман Андрій Олександрович
25. Савченко Володимир Миколайович
26. Стадник Олександр Олексійович
27. Серга Ганна Леонтіївна
28. Суровцев Олександр Олексійович
29. Тригуб Ольга Петрівна
30. Цокало Сергій Олексійович
31. Шара Ганна Іванівна
32. Шара Ніна Дмитрівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1978 року

10-А клас
1. Гуслій Юрій Михайлович – золота медаль
2. Зобенько Іван Олександрович – золота медаль
3. Богуславський Іван Іванович
4. Бондар Олексій Дмитрович
5. Дібрівна Наталія Дмитрівна
6. Дібрівний Олексій Іванович
7. Душейко Іван Миколайович
8. Душейко Михайло Григорович – грамота
9. Зобенько Микола Сергійович
10. Зобенько Ніна Григорівна
11. Казидуб Олексій Андрійович
12. Келеберда Сергій Іванович
13. Колісник Антоніна Василівна
14. Колінько Наталія Петрівна – грамота
15. Копійка Іван Олексійович – грамота
16. Лепетуха Олексій Григорович
17. Маляр Григорій Сергійович
18. Метіль Валентина Миколаївна
19. Пилипенко Ольга Олексіївна
20. Савченко Володимир Михайлович
21. Савченко Петро Федорович
22. Следь Володимир Юрійович
23. Ткаченко Віра Михайлівна
24. Фесенко Любов Іванівна
25. Цокало Антоніна Петрівна
26. Черкащенко Станіслав Петрович
27. Шарий Григорій Іванович – грамота

10-Б клас
1. Щербак Валентина Олексіївна – золота медаль
2. Березовець Валентина Василівна
3. Боздуган Сергій Васильович
4. Бука Олексій Іванович
5. Верещака Ольга Миколаївна
6. Головко Іван Олександрович
7. Зобенько Катерина Григорівна – грамота
8. Йова Юрій Борисович
9. Ковпак Петро Семенович
10. Ковтун Микола Григорович
11. Компанієць Юрій Олександрович
12. Корнута Ніна Володимирівна
13. Крицький Володимир Анатолійович
14. Кузьміна Жанна Маліковна – грамота
15. Лепетуха Валентина Василівна
16. Литвишко Василь Іванович
17. Лівашов Микола Миколайович
18. Неїленко Володимир Михайлович
19. Невкрита Валентина Іванівна
20. Прокіпець Віктор Петрович
21. Прокіпець Юрій Олексійович – грамота
22. Соса Іван Якович
23. Соса Тетяна Іванівна
24. Стадник Катерина Василівна – грамота
25. Старик Сергій Васильович
26. Филон Григорій Іванович
27. Шульга Григорій Іванович

Однокласники, що навчалися до 8 класу:

1. Вештало Валентина Дмитрівна
2. Власенко Іван Григорович
3. Головко Наталія Олексіївна
4. Євко Антоніна Михайлівна
5. Казидуб Володимир Іванович
6. Кулик Ніна Вікторівна
7. Орлянський Володимир Іванович
8. Савченко Анастасія Іванівна
9. Стадник Віктор Григорович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1977 року

10-А клас
1. Андрущенко Катерина Григорівна
2. Андрущенко Ольга Григорівна
3. Антосик Валентина Пилипівна
4. Безклинський Олександр Вікторович
5. Безуглий Олексій Васильович
6. Бігдан Ніна Іванівна
7. Бігун Василь Григорович – грамота
8. Булюбаш Василь Вікторович
9. Василенко Катерина Йосипівна
10. Гавриш Сергій Олексійович
11. Кам’янський Микола Васильович
12. Карпенко Ніна Петрівна
13. Кіндратенко Людмила Василівна
14. Коваленко Яків Олексійович
15. Литвиненко Валентина Василівна
16. Литвиненко Валентина Романівна – грамота
17. Ляшенко Надія Іванівна
18. Минько Василь Григорович
19. Невмивака Володимир Григорович
20. Палига Катерина Андріївна
21. Панченко Ганна Іванівна – грамота
22. Патяка Наталія Яківна
23. Приходько Іван Іванович
24. Радченко Валентина Миколаївна
25. Радченко Ганна Миколаївна
26. Ромащенко Катерина Миколаївна
27. Суховій Катерина Володимирівна – грамота
28. Троценко Ганна Іванівна
29. Троценко Катерина Олексіївна
30. Усенко Ольга Миколаївна
31. Шинкар Віктор Іванович
32. Халявка Ольга Іванівна
33. Яценко Микола Іванович

10-Б клас
1. Ганноцька Надія Петрівна
2. Гончар Григорій Іванович – грамота
3. Дворніченко Тетяна Сергіївна – грамота
4. Дібрівна Надія Григорівна – грамота
5. Зобенько Катерина Олексіївна – грамота
6. Зобенько Григорій Григорович
7. Зобенько Олександр Михайлович
8. Зобенько Петро Юрійович
9. Зобенько Антоніна Григорівна
10. Зобенько Світлана Олександрівна – грамота
11. Золотар Надія Яківна
12. Зима Ніна Іванівна
13. Зубатенко Микола Григорович
14. Казидуб Олексій Григорович
15. Калашник Сергій Васильович
16. Карнаух Сергій Миколайович
17. Келеберда Олександра Павлівна
18. Келеберда Михайло Миколайович
19. Колісник Антоніна Дмитрівна
20. Колода Антоніна Петрівна
21. Куліш Світлана Василівна – грамота
22. Лавріненко Катерина Григорівна
23. Левченко Ольга Василівна – грамота
24. Муха Марія Іванівна – грамота
25. Панченко Павло Дмитрович – грамота
26. Пилипенко Сергій Олексійович
27. Плахотник Сергій Іванович
28. Ратушна Тетяна Григорівна
29. Тарасенко Володимир Іванович
30. Фесенко Олександра Степанівна
31. Фесенко Людмила Василівна
32. Худько Лідія Василівна
33. Шарий Микола Іванович
34. Якуба Олександра Павлівна

10-В клас
1. Колінько Сергій Олександрович – золота медаль
2. Андрущенко Віра Андріївна
3. Белименко Марія Іванівна – грамота
4. Бобошко Іван Олександрович
5. Бондар Раїса Дмитрівна
6. Ганноцький Олександр Олексійович
7. Головко Олексій Іванович
8. Дубровний Володимир Іванович
9. Євко Катерина Григорівна
10. Зайцева Ганна Василівна
11. Казидуб Ніна Олексіївна
12. Куліш Надія Петрівна
13. Колінько Катерина Іванівна – грамота
14. Компанієць Валентина Іванівна
15. Матвієць Олександр Григорович – грамота
16. Михайленко Анатолій Вікторович
17. Орлянська Олександра Іванівна
18. Пахар Павло Миколайович
19. Підлісний Василь Григорович
20. Ратушний Віктор Миколайович
21. Савченко Тетяна Іванівна – грамота
22. Савченко Катерина Олександрівна – грамота
23. Савченко Сергій Васильович
24. Стадник Катерина Андріївна
25. Стадник Валентина Павлівна
26. Стадник Микола Іванович
27. Стеблян Анатолій Миколайович
28. Сухина Василь Петрович
29. Тарануха Любов Олексіївна
30. Усенко Наталія Василівна
31. Федоренко Анатолій Петрович
32. Черкащенко Микола Миколайович – грамота

Повернутись до загального списку

Список випускників 1976 року

1. Бугай Сергій Петрович
2. Бігдан Микола Андрійович
3. Бондар Микола Олексійович
4. Гончар Антоніна Василівна
5. Гамагін Григорій Іванович – грамота
6. Габун Лідія Олексіївна
7. Гусак Олексій Григорович
8. Ганноцька Марія Іванівна
9. Дібрівний Володимир Олександрович
10. Довбиш Катерина Іванівна
11. Данько Сергій Степанович – грамота
12. Зайцев Григорій Дмитрович
13. Забара Микола Миколайович
14. Зобенько Олександра Володимирівна
15. Іщенко Олександр Юрійович
16. Кабачок Валентина Іванівна
17. Костиря Віктор Олексійович
18. Ковач Микола Олексійович
19. Кандиба Наталія Іванівна
20. Литвишко Віктор Іванович – грамота
21. Лила Віктор Іванович
22. Лимар Володимир Іванович – грамота
23. Левочко Ольга Миколаївна
24. Михайленко Микола Іванович
25. Отамась Володимир Андрійович
26. Перепелиця Валентина Володимирівна
27. Пилипенко Юрій Степанович
28. Пузло Олександра Олексіївна
29. Пономаренко Олександра Олексіївна
30. Рець Марія Михайлівна
31. Савченко Антоніна Іванівна
32. Сивинська Марія Іванівна
33. Сивинська Ганна Іванівна – грамота
34. Тарануха Володимир Григорович
35. Федоренко Тетяна Антонівна
36. Шевченко Володимир Іванович
37. Яценко Володимир Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1975 року

10-А клас
1. Білоус Сергій Іванович
2. Горобець Валентина Андріївна
3. Горобець Лідія Федорівна – грамота
4. Гура Валерій Іванович
5. Гура Тетяна Павлівна – грамота
6. Давиденко Василь Петрович
7. Дудка Микола Андрійович
8. Зобенько Катерина Іванівна
9. Зобенько Сергій Григорович – грамота
10. Ігнатенко Ніна Валентинівна
11. Казидуб Наталія Михайлівна
12. Коваленко Володимир Васильович
13. Матвіїв Микола Іванович
14. Пархоменко Ганна Іванівна
15. Петрова Любов Валентинівна
16. Підлісна Катерина Григорівна – грамота
17. Пістун Ганна Савівна – грамота
18. Радченко Лідія Іванівна
19. Радько Володимир Іванович
20. Стадник Олексій Михайлович
21. Стадник Олександр Володимирович
22. Стадник Сергій Іванович
23. Топило Любов Іванівна – грамота
24. Тригуб Валентина Іванівна
25. Филон Катерина Михайлівна
26. Худько Тетяна Олександрівна
27. Сухина Петро Петрович

10-Б клас
1. Левочко Микола Іванович – золота медаль
2. Батрименко Ганна Василівна
3. Білоус Антоніна Андріївна – грамота
4. Бука Валентина Іванівна
5. Василенко Марія Семенівна
6. Вергун Анастасія Григорівна
7. Гармаш Іван Іванович
8. Гармаш Марія Андріївна
9. Зайцев Олександр Іванович
10. Зобенько Ніна Олексіївна
11. Зобенько Олександр Іванович
12. Казидуб Олексій Іванович
13. Келеберда Ганна Олексіївна
14. Кузьменко Юрій Андрійович
15. Левочко Анатолій Іванович
16. Лепетуха Микола Іванович
17. Литвиненко Віктор Миколайович
18. Озівський Анатолій Васильович – грамота
19. Отамась Олексій Іванович
20. Польонна Євгенія Миколаївна
21. Сивинський Олександр Павлович
22. Соса Лідія Олександрівна
23. Соса Ольга Григорівна
24. Ткаченко Володимир Петрович
25. Цокало Ольга Петрівна
26. Шара Олександра Іванівна – грамота

Повернутись до загального списку

Список випускників 1974 року

10-А клас
1. Бабенко Неля Іллінічна – золота медаль
2. Бігдан Микола Васильович
3. Біденко Лідія Іванівна
4. Бука Петро Іванович
5. Гордовський Олександр Михайлович
6. Головко Антоніна Олексіївна – грамота
7. Головко Микола Павлович
8. Дібрівна Валентина Олександрівна – грамота
9. Дяченко Ірина Григорівна – грамота
10. Зобенько Микола Васильович – грамота
11. Зобенько Сергій Павлович
12. Кабачок Лідія Олександрівна
13. Казидуб Людмила Іванівна – грамота
14. Казидуб Микола Васильович
15. Ковтун Михайло Григорович
16. Колода Олександр Дмитрович
17. Комишан Антоніна Іванівна
18. Комишан Григорій Іванович
19. Крючка Лідія Іванівна – грамота
20. Лифар Віра Іванівна – грамота
21. Марченко Олександр Федорович
22. Найдьон Микола Іванович
23. Павлуша Сергій Михайлович
24. Пащина Ганна Трохимівна
25. Попенко Валентина Григорівна
26. Прокіпець Микола Гаврилович
27. Рець Микола Васильович
28. Соса Ольга Василівна
29. Сухина Марія Петрівна – грамота
30. Шевченко Микола Васильович

10-Б клас
1. Булюбаш Катерина Владиславівна
2. Векленко Василь Іванович
3. Головко Олександра Павлівна
4. Дорошенко Марія Іванівна
5. Дмитренко Ніна Олексіївна
6. Келеберда Ганна Василівна
7. Канівець Володимир Костянтинович
8. Колода Григорій Миколайович
9. Коваленко Олексій Євдокимович
10. Калашник Микола Павлович – грамота
11. Карнаух Марія Миколаївна
12. Мовчан Іван Іванович
13. Плутонова Валентина Василівна
14. Прокіпець Віктор Васильович
15. Палига Лідія Андріївна
16. Патяка Олександр Якович
17. Помуран Наталія Миколаївна – грамота
18. Проскура Олексій Іванович
19. Приймак Олексій Павлович
20. Рець Василь Андрійович
21. Рець Сергій Іванович
22. Ратушна Ніна Григорівна
23. Савченко Марія Іванівна
24. Сивинський Олександр Васильович – грамота
25. Сира Наталія Павлівна
26. Травін Володимир Михайлович
27. Ткаченко Микола Васильович
28. Цимбал Ніна Олексіївна
29. Черниш Олексій Іванович
30. Шарий Олександр Олексійович
31. Шарий Сергій Павлович
32. Яценко Костянтин Іванович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1973 року

10-А клас
1. Рець Валентина Михайлівна – золота медаль
2. Булюбаш Лариса Владиславівна – грамота
3. Бугрій Антоніна Павлівна – грамота
4. Векленко Ганна Василівна
5. Гура Іван Васильович
6. Головко Микола Олександрович
7. Довбиш Ганна Іванівна – грамота
8. Давиденко Тетяна Петрівна
9. Дробот Ніна Вікторівна
10. Євко Олексій Григорович
11. Задорожній Олександр Якович – грамота
12. Зобенько Олексій Вікторович – грамота
13. Кобер Тетяна Абрамівна
14. Карнаух Антоніна Миколаївна
15. Казидуб Михайло Григорович
16. Литвиненко Марія Яківна
17. Левченко Валентина Григорівна
18. Муха Ольга Іванівна
19. Надточій Катерина Олексіївна – грамота
20. Однороманенко Микола Іванович
21. Однороманенко Петро Дмитрович
22. Русанова Ніна Василівна
23. Сирий Володимир Михайлович
24. Тананайська Ніна Іванівна
25. Тарасенко Микола Іванович – грамота
26. Отамась Олексій Миколайович – грамота
27. Прокіпець Лідія Василівна
28. Письменна Світлана Яківна
29. Приходько Василь Іванович
30. Фесенко Микола Степанович
31. Харченко Василь Павлович
32. Цокало Микола Іванович
33. Черкащенко Олександр Миколайович
34. Приходько Любов Григорівна – грамота
35. Усенко Антоніна Пантелеймонівна
36. Шара Марія Олексіївна
37. Шевченко Ніна Григорівна

10-Б клас
1. Бігун Ганна Григорівна – грамота
2. Бука Надія Іванівна – грамота
3. Братік Василь Григорович
4. Василенко Надія Степанівна
5. Ворона Олександр Васильович
6. Ганноцький Олександр Семенович – грамота
7. Дроб’язко Олександр Панасович
8. Євко Василь Михайлович – грамота
9. Копійка Василь Петрович
10. Красногляд Наталія Вікторівна
11. Куліш Ганна Михайлівна
12. Матвієць Юрій Олександрович
13. Матвієць Анатолій Олексійович
14. Марченко Ніна Миколаївна – грамота
15. Маренич Григорій Михайлович
16. Мирінець Олександра Іванівна
17. Мисочка Анатолій Васильович
18. Михайленко Василь Іванович
19. Огданський Анатолій Васильович – грамота
20. Павленко Ольга Якимівна – грамота
21. Порохня Надія Миколаївна – грамота
22. Подоль Олександр Григорович
23. Проскура Ганна Іванівна
24. Проскурня Сергій Тимофійович – грамота
25. Ратушна Лідія Володимирівна
26. Ратушний Анатолій Іванович
27. Савченко Надія Петрівна
28. Савченко Іван Григорович
29. Соколова Наталія Михайлівна – грамота
30. Соса Леонід Васильович
31. Соса Микола Іванович
32. Стеблян Олексій Іванович
33. Усенко Марія Михайлівна
34. Фесенко Микола Іванович
35. Халявка Олександр Іванович
36. Цокало Олександра Олександрівна

Вечірня школа 11 клас
1. Йова Василь Іванович
2. Бігун Федір Іванович
3. Антосик Катерина Олексіївна
4. Прищепа Василь Григорович
5. Юнак Петро Петрович
6. Гордовський Іван Якович
7. Тарануха Василь Павлович
8. Тарануха Раїса Степанівна
9. Тарахно Володимир Григорович
10. Сорокін Іван Іванович
11. Винник Андрій Андрійович
12. Цокало Олексій Іванович
13. Матвієць Олександр Олександрович
14. Гулій Олексій Данилович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1972 року

10-А клас
1. Бойко Олексій Пантелеймонович
2. Гапченко Олексій Васильович
3. Гончар Марія Іванівна – грамота
4. Грицай Григорій Григорович
5. Гуржій Катерина Петрівна
6. Дібрівна Олександра Дмитрівна – грамота
7. Дорошенко Олексій Степанович
8. Дорошенко Олександр Васильович
9. Каплун Олексій Іванович
10. Кононенко Григорій Петрович
11. Копійка Дмитро Олександрович
12. Копійка Олексій Григорович
13. Лимаренко Микола Іванович
14. Литвиненко Володимир Іванович
15. Малуха Любов Григорівна
16. Михайленко Іван Павлович
17. Недяк Володимир Володимирович
18. Підлісний Олексій Григорович
19. Ратушна Ганна Григорівна
20. Ратушна Лариса Миколаївна
21. Ропай Володимир Федорович
22. Савченко Микола Григорович
23. Савченко Надія Григорівна
24. Савченко Ніна Олексіївна
25. Савченко Тетяна Данилівна
26. Следь Олена Юріївна
27. Тарануха Олександра Олександрівна
28. Федоренко Олексій Миколайович
29. Фесенко Ганна Іванівна
30. Христенко Валентина Іванівна – грамота
31. Черкащенко Наталія Петрівна – грамота
32. Шара Наталія Дмитрівна
33. Щербак Ніна Олексіївна – грамота

10-Б клас
1. Батечко Ольга Григорівна
2. Боздуган Ольга Іванівна – грамота
3. Василенко Микола Андрійович
4. Василенко Михайло Андрійович
5. Вергал Анатолій Олексійович – грамота
6. Вергун Іван Юрійович
7. Ганноцька Олександра Григорівна
8. Гавриш Анатолій Григорович
9. Гавриш Наталія Андріївна
10. Ганота Сергій Андрійович
11. Гордієнко Ольга Іванівна
12. Гордієнко Ніна Василівна
13. Горбик Іван Павлович
14. Голубничий Василь Іванович – грамота
15. Дорошенко Катерина Іванівна
16. Зобенько Ганна Іванівна
17. Карпенко Григорій Степанович
18. Куліш Олександра Григорівна
19. Кухта Тетяна Михайлівна
20. Левочко Олександр Іванович
21. Майстренко Володимир Іванович
22. Онищенко Валерій Петрович
23. Огданська Ольга Семенівна
24. Однороманенко Катерина Олексіївна – грамота
25. Пилипенко Віктор Степанович
26. Приходько Лідія Василівна – грамота
27. Радченко Тетяна Миколаївна
28. Різник Сергій Іванович
29. Соса Іван Іванович
30. Усенко Надія Іванівна
31. Филон Андрій Іванович

Вечірня школа 11 клас
1. Бука Анастасія Петрівна
2. Дібрівний Михайло Олексійович
3. Дорошенко Іван Миколайович
4. Євко Володимир Григорович
5. Зобенько Катерина Іванівна
6. Зобенько Олександр Іванович
7. Зобенько Олександр Павлович
8. Кандиба Григорій Назарович
9. Комишан Петро Іванович
10. Компанієць Олексій Іванович
11. Левочко Анастасія Семенівна
12. Мовчан Олексій Іванович
13. Табакіна Валентина Миколаївна
14. Третяк Едуард Андрійович
15. Яценко Федір Петрович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1971 року

10-А клас
1. Бабенко Марія Михайлівна
2. Безуглий Володимир Васильович
3. Бондар Надія Григорівна
4. Глушко Василь Васильович
5. Дорошенко Ганна Іванівна
6. Дмитренко Володимир Олексійович
7. Душейко Олександр Дмитрович
8. Глушко Наталія Дмитрівна
9. Душейко Антоніна Іванівна
10. Зобенько Людмила Олексіївна
11. Зобенько Анатолій Іванович
12. Зубатенко Наталія Григорівна
13. Йова Антоніна Юхимівна
14. Кобер Федір Абрамович
15. Коваленко Іван Іванович
16. Колісник Олександра Василівна
17. Копійка Володимир Антонович – грамота
18. Малуха Іван Петрович
19. Огренич Іван Михайлович
20. Отамась Ганна Іванівна – грамота
21. Панасенко Віктор Іванович
22. Пістун Ольга Григорівна
23. Ратушний Юрій Олексійович
24. Ропай Микола Михайлович
25. Сліпцова Ганна Никифорівна – грамота
26. Усенко Ганна Григорівна
27. Цокало Михайло Іванович
28. Чехун Олексій Іванович – грамота

10-Б клас
1. Андрущенко Анатолій Григорович
2. Алєксєєв Василь Григорович
3. Базик Олександр Володимирович
4. Білоус Ольга Іванівна
5. Вахній Любов Степанівна
6. Гончар Антоніна Григорівна
7. Дорошенко Василь Іванович
8. Демиденко Григорій Васильович
9. Зобенько Василь Григорович
10. Калашник Григорій Іванович
11. Колінько Віктор Петрович – грамота
12. Коваліхіна Раїса Миколаївна
13. Комишан Олена Ларіонівна
14. Лимар Віра Олексіївна – грамота
15. Лукирич Олег Володимирович – грамота
16. Марченко Сергій Олексійович
17. Німчин Сергій Григорович
18. Павловський Валерій Вікторович
19. Порубльовий Анатолій Михайлович – грамота
20. Прищепа Ольга Павлівна
21. Рець Віктор Васильович – грамота
22. Рискаль Тетяна Іванівна
23. Савченко Людмила Василівна – грамота
24. Савченко Ганна Василівна
25. Сакун Зоя Василівна
26. Скрипник Ніна Іванівна
27. Стадник Дмитро Миколайович
28. Тарануха Ганна Андріївна
29. Фесенко Катерина Олексіївна
30. Ярмула Антоніна Степанівна

Вечірня школа 11 клас
1. Головко Іван Степанович
2. Гура Пріська Іванівна
3. Євтушенко Олександра Іванівна
4. Задорожна Ганна Михайлівна
5. Зобенько Василь Григорович
6. Зобенько Микола Павлович
7. Лавріненко Іван Харлампієвич
8. Матвієць Грингорій Лукович
9. Ратушна Анастасія Іванівна
10. Стеблян Микола Григорович
11. Федоренко Микола Степанович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1970 року

10-А клас
1. Золотар Надія Григорівна – золота медаль
2. Бігдан Анатолій Іванович
3. Бурим Юрій Олександрович
4. Власенко Олексій Іванович
5. Ганноцька Валентина Григорівна
6. Глушко Іван Васильович – грамота
7. Гордовська Марія Арсенівна
8. Гулій Григорій Олексійович
9. Дібрівна Антоніна Григорівна
10. Довбиш Лідія Андріївна
11. Зайчик Анатолій Васильович
12. Зобенько Олександра Семенівна – грамота
13. Кіндратко Микола Павлович
14. Колінько Володимир Іванович – грамота
15. Коваленко Олександр Васильович
16. Кушнірова Тетяна Василівна
17. Лила Олексій Миколайович
18. Мовчан Любов Павлівна – грамота
19. Невкрита Любов Іванівна
20. Овдієнко Іван Васильович – грамота
21. Огданський Петро Семенович
22. Огданська Катерина Яківна
23. Пащина Катерина Трохимівна
24. Ратушний Олександр Іванович
25. Савченко Олексій Дмирович
26. Стадник Ганна Микитівна – грамота
27. Забара Михайло Миколайович
28. Феночко Василь Прокопович – грамота
29. Черкащенко Олексій Олександрович – грамота
30. Шаповал Іван Кіндратович

10-Б клас
1. Зобенько Ганна Мефодіївна – золота медаль
2. Бігдан Антін Васильович
3. Білоножко Ганна Іванівна
4. Бужин Микола Іванович
5. Василенко Людмила Сергіївна
6. Вергал Ніна Михайлівна
7. Власенко Антоніна Григорівна – грамота
8. Ворона Василь Михайлович
9. Гавриш Лідія Олексіївна
10. Ганноцький Іван Іванович
11. Дібрівний Іван Васильович – грамота
12. Душейко Микола Олексійович
13. Євко Антоніна Іванівна
14. Задорожня Зоя Іванівна
15. Зобенько Антоніна Миколаївна – грамота
16. Йова Андрій Іванович
17. Казидуб Іван Іванович
18. Казидуб Тетяна Андріївна
19. Ковтун Антоніна Григорівна – грамота
20. Карнаух Олексій Іванович
21. Левченко Ольга Григорівна
22. Литвишко Михайло Іванович
23. Огданський Микола Федосійович – грамота
24. Панасенко Іван Андрійович – грамота
25. Рець Микола Васильович
26. Соса Борис Іванович
27. Тертишна Антоніна Іванівна
28. Фесенко Антоніна Іванівна
29. Фесенко Анатолій Миколайович
30. Шевченко Олександр Васильович
31. Яценко Михайло Якович – грамота

Вечірня школа 11 клас
1. Бульба Григорій Григорович
2. Гриценко Юрій Петрович
3. Дібрівний Іван Олександрович
4. Зуй Іван Васильович
5. Казидуб Іван Данилович
6. Калашник Михайло Іванович
7. Ладовиря Анатолій Степанович
8. Рижай Микола Іванович
9. Рискаль Андрій Олексійович
10. Стадник Олександр Григорович
11. Федоренко Степан Порфирович
12. Чехун Ганна Іванівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1969 року

10-А клас
1. Мовчан Василь Олексійович – золота медаль
2. Смирнова Валентина Миколаївна – золота медаль
3. Аладова Ганна Василівна
4. Березанська Антоніна Іванівна
5. Білоус Володимир Олександрович
6. Бугрій Григорій Павлович
7. Бондар Ганна Григорівна – грамота
8. Бобошко Катерина Іванівна
9. Векленко Лідія Івнівна
10. Ганноцький Григорій Іванович
11. Головко Віктор Іванович
12. Гура Валентина Павлівна
13. Дорошенко Анастасія Семенівна – грамота
14. Дудка Василь Васильович
15. Дібрівна Валентина Юріївна
16. Йова Петро Антонович
17. Зобенько Анастасія Василівна
18. Кононенко Іван Григорович
19. Кора Іван Петрович
20. Кириченко Володимир Григорович – грамота
21. Лила Олександра Іванівна
22. Лютий Іван Якович
23. Мусієнко Володимир Панасович
24. Мовчан Анатолій Іванович
25. Лила Микола Олексійович
26. Мокієнко Надія Федорівна
27. Моляка Василь Михайлович
28. Олешко Ганна Григорівна
29. Отамась Ольга Андріївна
30. Покрищенко Надія Григорівна
31. Прокіпець Василь Васильович
32. Петренко Тамара Олексіївна
33. Редька Ніна Володимирівна
34. Рець Василь Васильович
35. Сира Людмила Михайлівна
36. Собко Михайло Іванович
37. Філліпова Людмила Олексіївна
38. Червонюк Ганна Володимирівна

10-Б клас
1. Павленко Олександр Васильович – золота медаль
2. Базик Микола Васильович
3. Бондар Олександр Григорович
4. Бігун Олександр Андрійович
5. Бука Катерина Петрівна
6. Бука Олексій Григорович
7. Вахній Олексій Дмитрович
8. Верещака Василь Миколайович
9. Гриньов Іван Анатолійович
10. Демиденко Надія Миколаївна
11. Душейко Ніна Михайлівна
12. Душейко Михайло Миколайович
13. Душка Іван Михайлович
14. Канівець Григорій Антонович
15. Комишан Катерина Іванівна
16. Кіндратко Олексій Павлович
17. Колінько Любов Петрівна – грамота
18. Ладовиря Надія Степанівна – грамота
19. Мазур Валентина Михайлівна
20. Малуха Антоніна Петрівна
21. Маринка Григорій Микитович
22. Маценко Тетяна Михайлівна
23. Полівара Олексій Григорович
24. Помуран Ганна Василівна
25. Прищепа Ніна Омельянівна
26. Прокіпець Катерина Гаврилівна
27. Ратушний Микола Семенович
28. Ратушна Ганна Петрівна
29. Романець Катерина Панасівна – грамота
30. Савченко Василь Іванович
31. Сподин Микола Васильович
32. Стадник Олександра Василівна
33. Шпак Любов Володимирівна
34. Харченко Микола Данилович
35. Шевченко Ганна Дмитрівна
36. Шаповал Олександра Павлівна
37. Шостак Михайло Григорович
38. Яковенко Василь Васильович – грамота

Повернутись до загального списку

Список випускників 1968 року

10-А клас
1. Казидуб Лідія Іванівна – золота медаль
2. Пипша Марія Іванівна – золота медаль
3. Сухина Олександра Степанівна – срібна медаль
4. Ткаченко Ганна Іванівна – срібна медаль
5. Білецький Микола Васильович
6. Білецький Олексій Іванович
7. Братік Іван Андрійович
8. Василенко Людмила Андріївна
9. Ганноцька Антоніна Іванівна
10. Гулій Марія Данилівна
11. Дмитренко Любов Олексіївна
12. Дорошенко Марія Семенівна
13. Зобенько Віктор Володимирович
14. Зобенько Катерина Григорівна
15. Йова Надія Степанівна
16. Калита Надія Олексіївна
17. Каплун Григорій Іванович
18. Колінько Василь Іванович
19. Компанієць Катерина Олексіївна
20. Котляревський Олександр Іванович
21. Крипак Олександр Тетентійович
22. Лимаренко Володимир Іванович
23. Лотоненко Іван Васильович
24. Ляшенко Микола Іванович
25. Невмивака Ганна Василівна
26. Огданський Петро Васильович
27. Онопрієнко Станіслав Всеволодович
28. Рець Надія Михайлівна
29. Савченко Іван Григорович
30. Табакін Людмила Іванівна
31. Усенко Іван Васильович

10-Б клас
1. Зобенько Анастасія Олексіївна – золота медаль
2. Комишан Олександра Іванівна – золота медаль
3. Кузьменко Микола Григорович – золота медаль
4. Москаленко Олександра Олександрівна – золота медаль
5. Душейко Петро Григорович – срібна медаль
6. Білик Іван Миколайович
7. Бойко Віталій Олександрович
8. Бука Ніна Петрівна
9. Власенко Ольга Олексіївна
10. Головко Олександр Дмитрович
11. Гончар Володимир Іванович
12. Горбенко Іван Григорович
13. Грицай Катерина Іванівна
14. Гуржій Ніна Іванівна
15. Дібрівна Олександра Іванівна
16. Кононенко Олександр Григорович
17. Колінько Володимир Петрович
18. Копійка Василь Антонович
19. Костиря Микола Олексійович
20. Левочко Ольга Петрівна
21. Литвиненко Микола Олексійович
22. Мерінець Андрій Олександрович
23. Неїленко Галина Олександрівна
24. Огренич Ніна Данилівна
25. Пістун Володимир Миколайович
26. Пузло Петро Олексійович
27. Ратушний Іван Степанович
28. Савченко Антоніна Іванівна
29. Стадник Володимир Іванович
30. Усенко Василь Іванович
31. Харченко Олексій Васильович
32. Чуб Григорій Олександрович
33. Шафорост Григорій Васильович
34. Шевченко Таїса Іванівна
35. Явдощенко Антоніна Петрівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1967 року

10-А клас
1. Зобенько Олександра Мефодіївна – золота медаль
2. Рискаль Марія Петрівна – золота медаль
3. Даниленко Петро Григорович – срібна медаль
4. Зобенько Антоніна Петрівна – срібна медаль
5. Муха Ніна Павлівна – срібна медаль
6. Білоус Марія Іванівна
7. Бойко Тетяна Тимофіївна
8. Бондар Ганна Василівна
9. Ганноцька Олександра Павлівна
10. Дібрівний Олександр Семенович
11. Дорошенко Катерина Василівна
12. Душейко Катерина Олексіївна
13. Зайчик Валентина Василівна
14. Казидуб Ганна Михайлівна
15. Лавріненко Марія Михайлівна
16. Левченко Олексій Григорович
17. Левченко Олександр Григорович
18. Маринка Анатолій Андрійович
19. Мусієнко Петро Іванович
20. Отамась Олексій Андрійович
21. Редька Іван Григорович
22. Сідь Іван Іванович
23. Федоренко Анатолій Антонович
24. Фесенко Любов Іванівна
25. Шалько Валентина Михайлівна
26. Яценко Олександр Іванович
27. Зобенько Анатолій Олексійович

10-Б клас
1. Несуканий Олексій Іванович – срібна медаль
2. Супрун Любов Василівна – срібна медаль
3. Бігун Василь Андрійович
4. Бондар Петро Григорович
5. Бондар Олексій Васильович
6. Василенко Іван Йосипович
7. Василенко Олексій Васильович
8. Вергал Дмитро Миколайович
9. Вергал Олександр Михайлович
10. Ганноцький Микола Іванович
11. Ганноцький Олексій Іванович
12. Глушко Анатолій Олексійович
13. Головко Олексій Олександрович
14. Дмитренко Ільга Іванівна
15. Зобенько Антоніна Антонівна
16. Карпенко Григорій Степанович
17. Кабанець Іван Васильович
18. Канівець Іван Михайлович
19. Кононенко Григорій Лукич
20. Кора Іван Васильович
21. Ковпак Василь Іванович
22. Крипак Олександра Терентіївна
23. Марухін Марія Михайлівна
24. Марченко Катерина Андріївна
25. Микитенко Олександра Дмитрівна
26. Приходько Іван Васильович
27. Патяка Сергій Якович
28. Прокіпець Ольга Дмитрівна
29. Різник Микола Микитович
30. Федоренко Микола Миколайович
31. Фесенко Євдокія Данилівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1966 року

11 клас
1. Бульба Олександра Митрофанівна – золота медаль
2. Прокіпець Людмила Іванівна – золота медаль
3. Канівець Лідія Василівна – срібна медаль
4. Порохня Ганна Миколаївна – срібна медаль
5. Бондар Олексій Іванович
6. Бужин Олексій Андрійович
7. Буртовий Іван Васильович
8. Василенко Марія Андріївна
9. Ганноцька Анастасія Іванівна
10. Голубничий Анатолій Іванович
11. Гура Василь Іванович
12. Гура Петро Петрович
13. Душейко Василь Якович
14. Душейко Григорій Олексійович
15. Задорожній Іван Якович
16. Задорожна Катерина Іванівна
17. Євко Петро Іванович
18. Казидуб Олександр Андрійович
19. Квасіхіна Лідія Дмитрівна
20. Копійка Володимир Олексійович
21. Компанієць Антоніна Олександрівна
22. Кулик Олександра Яківна
23. Мокієнко Лідія Федорівна
24. Однороманенко Антоніна Іванівна
25. Петровська Анастасія Володимирівна
26. Проскура Ганна Павлівна
27. Радько Ганна Василівна
28. Редька Антоніна Григорівна
29. Тарануха Любов Андріївна
30. Тертишна Катерина Іванівна
31. Федоренко Олексій Григорович
32. Фесенко Любов Іванівна
33. Чуб Іван Олександрович
34. Явдощенко Надія Петрівна

10-А клас
1. Гавриленка Таміла Сергіївна – срібна медаль
2. Душейко Любов Григорівна – срібна медаль
3. Кабачок Катерина Олексіївна – срібна медаль
4. Костенко Неоніла Олексіївна – срібна медаль
5. Колінько Марія Олексіївна – срібна медаль
6. Отамась Олексій Олексійович – срібна медаль
7. Смирнова Людмила Миколаївна – срібна медаль
8. Барабанова Віра Федорівна
9. Білокінь Микола Іванович
10. Бойко Анатолій Васильович
11. Власенко Олександра Олексіївна
12. Ганноцька Катерина Перрівна
13. Ганноцький Іван Григорович
14. Головко Іван Дмитрович
15. Головко Іван Іванович
16. Зайцева Олександра Іванівна
17. Казидуб Олександра Іванівна
18. Казидуб Катерина Іванівна
19. Копійка Марія Антонівна
20. Комишан Іван Іванович
21. Коруп Ніна Василівна
22. Лавріненко Наталія Степанівна
23. Муха Анастасія Іванівна
24. Огданський Іван Федосійович
25. Орлянський Олександр Олексійович
26. Прищепа Леонід Кирилович
27. Отамась Катерина Іванівна
28. Сивинська Катерина Іванівна
29. Черкащенко Микола Іванович
30. Стадник Катерина Петрівна
31. Сторчак Олексій Олександрович
32. Стуре Анатолій Ігорович

10-Б клас
1. Панасенко Катерина Андріївна – золота медаль
2. Горобець Любов Петрівна – срібна медаль
3. Сирий Василь Васильович – срібна медаль
4. Бирка Олена Іванівна
5. Вахній Ганна Степанівна
6. Ганноцький Микола Іванович
7. Гамагін Любов Іванівна
8. Гура Катерина Антонівна
9. Грицай Антоніна Григорівна
10. Довгий Микола Іванович
11. Зайцева Катерина Дмитрівна
12. Зобенько Ганна Василівна
13. Зобенько Олександра Григорівна
14. Зобенько Анатолій Васильович
15. Кора Катерина Григорівна
16. Кора Анастасія Іванівна
17. Коваленко Василь Павлович
18. Миргородський Михайло Іванович
19. Мовчан Ганна Олексіївна
20. Макаренко Олександра Іванівна
21. Невмивака Ольга Василівна
22. Перерва Надія Іванівна
23. Прихідько Ніна Іванівна
24. Пузло Ганна Олександрівна
25. Радченко Анастасія Миколаївна
26. Савченко Ганна Василівна
27. Сакун Ганна Василівна
28. Сивинський Анатолій Іванович
29. Следь Микола Миколайович
30. Стуре Володимир Глібович
31. Шпак Анатолій Олексійович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1965 року

1. Гавриленко Людмила Сергіївна – золота медаль
2. Зобенько Настя Іванівна – срібна медаль
3. Андрущенко Віра Ігорівна
4. Бабенко Володимир Ількович
5. Бабенко Микола Олексійович
6. Белименко Микола Андрійович
7. Глушко Володимир Васильович
8. Галата Іван Миколайович
9. Горбенко Іван Олексійович
10. Дібрівний Андрій Іванович
11. Євко Марія Миколаївна
12. Задорожна Віра Іванівна
13. Костиря Андрій Петрович
14. Кабачок Віктор Іванович
15. Кочмар Григорій Андрійович
16. Колісник Катерина Федорівна
17. Карпенко Микола Ількович
18. Лимар Григорій Титович
19. Манзя Ганна Іванівна
20. Несуканий Олександр Іванович
21. Огданський Іван Якович
22. Отамась Олександр Олексійович
23. Проскура Микола Григорович
24. Підлісна Катерина Петрівна
25. Савченко Ганна Павлівна
26. Сідь Ганна Іванівна
27. Савченко Іван Дмитрович
28. Семенко Надія Михайлівна
29. Цімох Микола Григорович
30. Шевченко Катерина Дмитрівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1964 року

10-А клас
1. Буртова Наталка Василівна – золота медаль
2. Довгань Людмила Олексіївна – золота медаль
3. Лесик Людмила Дмитрівна – золота медаль
4. Муха Ліда Павлівна – золота медаль
5. Порубльова Ганна Андріївна – срібна медаль
6. Сухина Ганна Григорівна – срібна медаль
7. Бульба Катерина Митрофанівна
8. Бульба Ганна Миколаївна
9. Бойко Гаїна Василівна
10. Біленко Григорій Григорович
11. Ганноцький Яків Павлович
12. Зобенько Антоніна Олексіївна
13. Зайцев Володимир Олексійович
14. Золотар Григорій Семенович
15. Мосієнко Анатолій Михайлович
16. Матвієць Григорій Іванович
17. Орлянський Володимир Петрович
18. Редька Віктор Трохимович
19. Ратушний Володимир Олексійович
20. Федоренко Ганна Олександрівна
21. Фесенко Павло Васильович
22. Філіппов Віктор Олександрович

10-Б клас
1. Бабенко Катерина Михайлівна
2. Бондар Іван Григорович
3. Векленко Микола Кирилович
4. Жовтоштан Анатолій Миколайович
5. Золотар Олександр Григорович
6. Елізова Валентина Павлівна
7. Канівець Микола Георгійович
8. Канівець Катерина Григорівна
9. Компанієць Валентина Сергіївна
10. Комишан Антоніна Іванівна
11. Куліш Олександра Василівна
12. Перерва Петро Андрійович
13. Рець Люба Андріївна
14. Савченко Катерина Іванівна
15. Сакун Валерій Васильович
16. Сивинська Валентина Іванівна
17. Стефановський Володимир Андрійович
18. Суховій Михайло Григорович
19. Федоренко Алла Олексіївна
20. Федоренко Петро Григорович
21. Филон Євдокія Іванівна
22. Яценко Лідія Петрівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1963 року

10 клас
1. Зайчик Надія Пилипівна – золота медаль
2. Шара Катерина Іванівна – золота медаль
3. Дібрівна Марія Костянтинівна – срібна медаль
4. Душейко Надія Олексіївна – срібна медаль
5. Карнаух Марія Іванівна – срібна медаль
6. Миргородська Оксана Трохимівна – срібна медаль
7. Цимбал Григорій Гнотович – срібна медаль
8. Шара Олександра Петрівна – срібна медаль
9. Ярмішко Ганна Михайлівна – срібна медаль
10. Білецька Люба Семенівна
11. Бондар Андрій Павлович
12. Вергун Іван Іванович
13. Ганжа Анатолій Григорович
14. Глушко Василь Іванович
15. Гончар Михайло Іванович
16. Дібрівний Олексій Миколайович
17. Довбиш Андрій Іванович
18. Зобенько Олексій Арсеньович
19. Жовтоштан Марія Яківна
20. Колісник Іван Федорович
21. Казидуб Світлана Миколаївна
22. Пилипенко Надія Іванівна
23. Рижай Олександра Іванівна
24. Скрипник Катерина Іванівна
25. Сухина Олексій Олексійович
26. Суховій Василь Григорович
27. Федоренко Петро Мефодійович
28. Федоренко Олексій Петрович

Повернутись до загального списку

Список випускників 1961 року

10-А клас
1. Білоус Григорій Григорович – золота медаль
2. Душейко Олексій Григорович – золота медаль
3. Пістун Олесандра Ларіонівна – золота медаль
4. Стадник Віктор Іванович – золота медаль
5. Гавриш Марія Полікарпівна – срібна медаль
6. Ганноцька Ганна Миколаївна
7. Гордієнко Ганна Григорівна
8. Голиш Олександр Олександрович
9. Колода Іван Іванович
10. Келеберда Олексій Васильович
11. Куліш Віра Петрівна
12. Левочко Іван Павлович
13. Пістун Іван Григорович
14. Пархоменко Микола Михайлович
15. Руденко Іван Григорович
16. Ратушна Марія Іванівна
17. Федоренко Борис Володимирович
18. Чехівський Олексій Васильович
19. Шульга Олексій Дем’янович
20. Метіль Іван Григорович

10-Б клас
1. Мусієнко Ганна Іванівна – золота медаль
2. Дібрівний Борис Григорович – срібна медаль
3. Бульба Іван Митрофанович
4. Бульба Петро Порфирович
5. Гуржій Микола Трохимович
6. Душейко Григорій Михайлович
7. Зобенько Григорій Іванович
8. Зобенько Марія Андріївна
9. Карпов Михайло Михайлович
10. Калашник Антоніна Миколаївна
11. Миргородська Оксана Трохимівна
12. Мойсина Ганна Іванівна
13. Немна Петро Павлович
14. Рець Ліда Степанівна
15. Йова Марія Петрівна
16. Чорнуха Анатолій Михайлович
17. Шара Ганна Трохимівна

Повернутись до загального списку

Список випускників 1960 року

10-А клас
1. Рець Ганна Василівна – золота медаль
2. Федоренко Настя Петрівна – золота медаль
3. Головко Олександра Іванівна – срібна медаль
4. Колісник Катерина Гаврилівна – срібна медаль
5. Коваленко Ніна Андріївна – срібна медаль
6. Левченко Марія Дмитрівна – срібна медаль
7. Бондар Павло Павлович
8. Бульба Олександра Григорівна
9. Галата Ганна Іванівна
10. Коптів Віктор Миколайович
11. Ганжа Антоніна Іванівна
12. Каплун Олексій Григорович
13. Копійка Іван Павлович
14. Лимаренко Наталка Василівна
15. Метіль Катерина Федорівна
16. Орлянський Олексій Андрійович
17. Сотула Олександр Михайлович
18. Суховій Марія Григорівна
19. Следь Петро Григорович
20. Савченко Олександр Олександрович
21. Сидоренко Явдоха Юхимівна
22. Усенко Ганна Іванівна
23. Федоренко Наталка Максимівна
24. Христенко Ганна Григорівна
25. Петренко Анатолій Васильович

10-Б клас
1. Дібрівний Микола Григорович – золота медаль
2. Колінько Олександра Петрівна – золота медаль
3. Ратушний Василь Григорович – золота медаль
4. Головко Іван Григорович
5. Євко Василь Миколайович
6. Іщенко Микола Михайлович
7. Колода Іван Олексійович
8. Костиря Олександра Федорівна
9. Левочко Петро Павлович
10. Лифар Настя Андріївна
11. Лимар Тетяна Василівна
12. Миколенко Олександр Іванович
13. Матюшенко Микола Йосипович
14. Пилипенко Михайло Дмитрович
15. Панченко Світлана Антонівна
16. Сокіл Марія Петрівна
17. Соса Ліда Іванівна
18. Супрун Анатолій Іванович
19. Худько Ганна Федорівна
20. Яцечко Михайло Аркадійович
21. Шпак Дмитро Дмитрович
22. Огренич Катерина Андріївна
Повернутись на початок сторінки